Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan patlamaya ilişkin açıklamalar

Güncelleme Tarihi:

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlundan patlamaya ilişkin açıklamalar
Oluşturulma Tarihi: Mart 19, 2016 13:14

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu İstiklal Caddesi'ndeki patlamaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Müezzinoğlu'nun açıklamalarından satır başları: 

Tabii insani değerlerin, sevginin, merhametin, özverinin, kardeşliğin nasıl sınırsız ölçüsüz bir boyutu varsa insanlık dışı duruşunda haince eylemlerinde sınırsız bir tablosuyla ülke olarak ne yazık ki karşı karşıyayız. Masum insanları, bebekleri katledecek zihniyeti lanetliyorum.

Ülke olarak bu ağır tablolarla ne yazık ki karşı karşıyayız. MilLetçe birlik ve beraberlik içinde bu hain emelleri olan zihniyetle mücadeleyi sürdüreceğiz ve başaracağız.

 İnsanlık katilleri bunu başaramayacaklar...

Canlı bomba eylemiyle karşı karşIya kaldı. 4 vatandaşımı kaybettik 37 yaralımız var. 4 yaralımız ameliyat sürecinde, umarım yeni kayıplarımız olmaz, kaybettiklerimize rahmet diliyorum, milletiminiz başı sağolsun diyorum...

Haberin Devamı

Son gelen bilgilerde yaralıların 12 tanesi yabancı uyruklu olduğu bilgisi var. Kaybedilen vatandaşlarımız yabancı da olsa insan kaybediyoruz. Masum insanları kaybeden zihniyeti lanetliyorum. Hain eylemlerden uzak durmasını temenni ediyorum.

 Başbakanlıkta toplantıya geçiyorum hemen İstanbul'a dönüyorum.

 Bu söylentileri her olay sürecinde yaşıyoruz, asla yoktur demiyoruz ama istihbarat bütün tedbirleri alıyordur, alacaktır.

BAKMADAN GEÇME!