GeriGündem Photosmart R818 ile yüksek zum kabiliyeti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Photosmart R818 ile yüksek zum kabiliyeti

Photosmart R818 ile yüksek zum kabiliyeti
refid:3654193 ilişkili resim dosyası

HP’nin Photosmart R818 dijital fotoğraf makinesi, yüksek zum kabiliyeti ile uzakları yakınlaştırıyor. Ayrıca, yeni HP Real Life Teknolojileri ile, kullanıcılara kolaylıkla en yüksek kalitede fotoğraf çekme olanağı sağlıyor. Kullanıcıya ürünle birlikte verilen ikinci bir pil sayesinde de, şarj için kaybedilen vakitten kazanılmış oluyor.

HP’nin Türkiye pazarına yeni sunduğu 5.1 MP Photosmart R818 dijital fotoğraf makinesi serisi, 5x optik, 8x dijital; toplamda 40x zum ile uzaktaki nesne ve mekanların daha rahat çekimine olanak tanıyor. Ayrıca HP Real Life Teknolojileri ile, çekilen fotoğraflarla sınırlı kalmadan videodan fotoğraf basılabiliyor. Yükleme istasyonu kullanılarak fotoğraflar yazıcıya veya e-postaya gönderilebiliyor. Kullanıcıya ürünle birlikte verilen ikinci bir pil sayesinde de, şarj için kaybedilen vakitten kazanılmış oluyor.

 

HP Photosmart R818, çeşitli mekanlara göre gerekli ayarlamaları otomatik yaparak en yüksek kalitede fotoğraf çekimi sağlıyor. Ayrıca HP’nin bu serisinde, kullanıcı gerekli ayarları kendi tercihine göre de yapabiliyor. Secure Digital (SD) ve MultiMediaCard (MMC) bellek kartlarına uyumlu fotoğraf makinesinin video yeteneği, bellek kapasitesine göre artırılabiliyor. Cihaz, Microsoft Windows ve Macintosh için, HP Instant Share Teknolojisi içeren HP Image Zone yazılımı ile birlikte geliyor.

 

HP Photosmart R818 dijital fotoğraf makinesi serisinin diğer özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

 

· 15 adet çekim modu ve manuel ayar yapma olanağı

·Parlak 5,1 cm LCD ekran

·Panoramik çekim modu

·HP Uyarlanabilir Işık Teknolojisiyle karanlıkta kalan görüntü ve nesnelerin fotoğrafta aydınlık çıkacak şekilde ışık ayarının yapılması

·Dahili kırmızı göz giderme

·HP Image Advice Teknolojisi ile çekilen fotoğrafların değerlendirilmesi ve kullanıcılara bir dahaki sefere daha iyi fotoğraflar çekebilmeleri için gerekli ipuçlarının verilmesi

·Fotoğrafların bilgisayara aktarılabilmesi, doğrudan baskıya gönderilebilmesi veya e-postayla paylaşılabilmesi

·Televizyona bağlantı ve uzaktan kumanda kullanılarak fotoğrafların dia gösterisi olarak izlenebilmesi

False