GeriGündem Patlamada çaycı Eyüp Ensar Ulaş ile taksici Turgay Bulut da can verdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Patlamada çaycı Eyüp Ensar Ulaş ile taksici Turgay Bulut da can verdi

Patlamada çaycı Eyüp Ensar Ulaş ile taksici Turgay Bulut da can verdi

ANKARA Kızılay’daki Güvenpark önünde otobüs duraklarının olduğu yerde bombalı araçla düzenlenen terör saldırısında yaşamını yitirenler arasında, çalıştığı çay ocağından EGO otobüsü ile evine dönen Eyüp Ensar Ulaş ile taksici Turgay Bulut da bulunuyor.

Gölbaşı İlçesi’ne 40 kilometre uzaklıktaki Bezirhane Mahallesi’nde oturan ve Sıhhiye’de akrabası Cahit Vural’ın işlettiği çay ocağında çalışan Eyüp Ensar Ulaş, dün akşam iş çıkışı Balgat’taki evine gitmek için EGO otobüsüne bindi.

Evli ve 2 çocuk babası Ulaş, Atatürk Bulvarı’nda Güvenpark önünde bombalı aracın patlatılması sonucu otobüste yaşamını yitirdi. Ulaş’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan sonra Gölbaşı’na getirilip, Bezirhane mahallesinde toprağa verileceği belirtildi.

Patlamada, Gölbaşı’nda oturan Çağrı Tok ile bir bankada gişe görevlisi olarak çalışan Cantek Karakaş’ın da yaralı olarak hastanede tedavi gördüğü belirtildi. Ankara’nın Haymana ilçesi nüfusuna kayıtlı olan ve taksicilik yapan Turgay Bulut da terör saldırısında hayatını kaybedenler arasında yer aldı. (Mehmet DEMİR/ GÖLBAŞI Ankara - DHA)


Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False