Nazan Eckes yeni programına hazır

Alman özel televizyon kanalı RTL'de sunuculuk yapan Nazan Eckes, yeni programına hazırlanıyor. Formula-1 yarışlarının yapıldığı ülkelerin tanıtılacağı programı Kai Ebel ile birlikte sunacak olan Eckes, ''Formel Exclusiv'' adlı programın çekimlerine başlandığını ve 2 Mayıs'ta İspanya'nın Barcelona kentinde gerçekleştirilecek Formula-1 yarışı için hazırlanan programın 25 Nisan'da yayınlanacağını söyledi.

Haberin Devamı

Japonya, Çin Halk Cumhuriyeti, Kanada, Amerika, İtalya ve Fransa'da da çekimler yapacaklarını belirten Eckes, programda amaçlarının sadece Formula-1 otomobil yarışlarını tanıtmak olmadığını,aynı zamanda yarışmaların yapıldığı ülkelerin özelliklerini de izleyicilere aktarmak olduğunu söyledi.

Eckes, programda ayrıca, yemeklerini yiyebilmek için bir yıl önceden rezervasyon yaptırtılan dünyanın en ünlü ahçısı Ferran Adria ile de röportaj yaptıklarını ve bunu da izleyicilere sunacaklarını söyledi.

 Anne ve babası Türk, bir Alman ile evli olan Eckes, ''Formel Exclusiv'' adlı programının her hafta pazar günleri yayınlanacağını sözlerine ekledi.

Haberle ilgili daha fazlası: