Jaguarlı katil eşi çıktı

Güncelleme Tarihi:

Jaguarlı katil eşi çıktı
Oluşturulma Tarihi: Haziran 24, 2021 07:00

Büyükçekmece’de otomobilde sohbet eden Gökhan Denli ile Adalet Bike’yi öldüren Jaguarlı 4 kişiden birinin genç kadının eşi olduğu ortaya çıktı.

Haberin Devamı

Gökhan Denli (30) ile Adalet Bike, geçen pazar gecesi İstanbul Büyükçekmece’de Kültür Park yanında otomobilde sohbet ediyordu. Bu sırada arkalarına Jaguar marka otomobil yanaştı. Otomobilden inen 4 kişi bir süre tartıştıkları Gökhan Denli’yi önce defalarca bıçakladı daha sonra tabancayla 7 kurşun sıkarak öldürdü. Evli ve 1 çocuk annesi Adalet Bike’yi de zorla otomobile bindiren 4 saldırgan kaçtı. Kadının cesedi olaydan birkaç saat sonra D-100 Karayolu Büyükçekmece mevkisinde yol kenarında bıçaklanmış ve parçalanmış olarak bulundu.

Jaguarlı katil eşi çıktı

KİMLİKLERİ TESPİT EDİLDİ

Polis, Jaguar otomobili de yol kenarında kaza yapmış olarak buldu. Polis ekipleri olaydan sonra kapsamlı bir araştırma başlattı. Kamera görüntüleri toplandı. Gökhan Denli ve Adalet Bike’nin gönül ilişkisi yaşadığı iddia edildi. Polisin, Adalet Bike’nin eşi Mahmut Bike, kayınpederi ve 2 kayınbiraderini yakalamak için çalışmaları sürdürdüğü bildirildi. Polis kimliklerini deşifre ettiği 4 saldırganın peşine düştü.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!