GeriGündem Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Gökhan Gözükan kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Gökhan Gözükan kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Gökhan Gözükan kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?
Abone Olgoogle-news

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Gökhan Gözükan, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor 2017'de tüm heyecanıyla devam ederken Gökhan Gözükan birçok izleyicinin gözüne takılmış durumda. Gönüllüler takımında göze çarpan güçlü fiziği ve lider duruşuyla izleyicileri etkileyen Gökhan Gözükan'ın yarışmalarda gösterdiği performans oldukça merak ediliyordu. Survivor’ın dördüncü haftasına kadar katılım gösterdiği 41 oyunda 19 galibiyeti olan Gökhan Gözükan, hakkında merak edilenleri derledik. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Gökhan Gözükan kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Gökhan Gözükan, Survivor 2017’de eleme potasına kalan beş isimden biri oldu. Hırslı kişiliği ve başarılı performansıyla dikkat çeken Gökhan Gözükan, son zamanlarda yarışmacı arkadaşı Volkan ile yaşadığı tartışmalarla dikkat çekiyordu. Peki, Gökhan Gözükan kimdir, kaç yaşında? İşte, hakkında merak edilenler!

Survivor’ın dördüncü haftasına kadar katılım gösterdiği 41 oyunda 19 galibiyeti olan Gökhan Gözükan, hakkında merak edilenleri derledik. Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacısı Gökhan Gözükan 34 yaşındadır. Boks ile yakından ilgilenen Gökhan Gözükan, aynı zamanda modellik yapmıştır. Hırsı ile Survivor gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından olan Gökhan Gözükan, takım arkadaşı Volkan ile sert bir tartışma ile dikkat çekmişti. Liderlik kavgasına tutuşan iki ismin birbirleri hakkındaki iddiaları hem ekran başındakileri hem de takım arkadaşlarını şaşırtmıştı. Adının yazılması üzerine takım arkadaşlarına tepkili davranan Gökhan Gözükan’ın Survivor macerasına devam edip edemeyeceği bu akşamki bölümde netleşecek.

Volkan ve Gökhan kavgasının ayrıntıları

Survivor'ın 4. haftasında eleme adayı 5 kişinin de gönüllüler takımı içinden çıkması adayı karıştırdı. Kendi aralarında problemler yaşayan takımda Gökhan ve Volkan yine karşı karşıya geldi, sesler yükseldi. Pazartesi günü oynanan ödül oyunu öncesi ise Gökhan'ın "ben oynamayacağım" diyerek rest çekmesi gerginliği artırdı. Volkan'ın bu laf üzerine sinirlenerek "kıvırma" dedi. Bu atışmalar üzerine Volkan ile Gökhan arasında ikinci kez yaşanan kavga sonrası ipler iyice koptu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle