GeriGündem 'Dur' ihtarına uymayan 2 kaçak öldü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Dur' ihtarına uymayan 2 kaçak öldü

Hatay'ın Yayladağı İlçesi'nde yurda kaçak olarak girmeye çalışan ve jandarmanın 'dur' ihtarına uymayan yabancı uyrukluları taşıyan minibüse atey açıldı. Açılan ateş sonucu iki kişi öldü, 7 kişi de hafif yaralandı.

Yurta kaçak giriş yapıldığı yolundaki ihbarı değerlendiren jandarma ekiplerinin, Hisarcık Köyü yakınlarında Mehmet Altan yönetimindeki 31 M 0292 plakalı minibüste arama yapmak istedi. Minibüs sürücüsünün uyarıları dikkate almaması ve 'Dur' ihtarına rağmen kaçmaya çalışması üzerine jandarma ateş açtı.

Açılan ateş sonucu, ağır yaralanan minibüs sürücüsü Mehmet Altan ve Hindistan uyruklu olduğu belirlenen Kreyz Ram hastaneye kaldırılırken yolda öldü. Minibüste bulunan Mısır uyruklu Muhammet Hasan, İbrahim Şükrü, Marşit Taha, Abdulvahap Mahmut, Eşref Süleyman, Hindistan uyruklu Muhammet Bin Haris, Muhammet Semmin de hafif yaralandı.
Hastanede ayakta tedavi gören yaralılarla İran uyruklu Fahri Selim, Feysel Hüseyin, Amcet Derviş, Fehmi İsmail, Sudan uyruklu Halit Hasan ve Faysal Babkir ile Hindistan uyruklu Ajit Simgit gözaltına alındı.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False