GeriGündem Decathlon çalışma saatleri – Decathlon kaçta kapanıyor/açılıyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Decathlon çalışma saatleri – Decathlon kaçta kapanıyor/açılıyor?

Decathlon çalışma saatleri – Decathlon kaçta kapanıyor/açılıyor?

Spor giyim üzerine hizmet veren Decathlon’un çalışma saatleri merak konusu oldu. Decathlon’un gün içinde kaç saatleri arasında çalıştığı vatandaşlarca merak ediliyor. Öte yandan Decathlon mağazalarıyla alakalı bir başka konu hafta içi ve hafta sonu günleri mesai saatleridir. Peki Decathlon kaçta kapanıyor/açılıyor? Hafta sonu açık mı? İşte, Decathlon çalışma saatleri hakkında ayrıntılar…

Büyük şehirlerde bulunan ve Türkiye çapında da en büyük spor giyim ve malzeme mağazası Decathlon, kaçta açılıyor ve kapanıyor? İşte, konuya dair ayrıntılar…

Decathlon Hafta İçi Çalışma Saatleri Nedir?

Decathlon saat kaçta açılıyor? İstanbul: 10.00

Decathlon saat kaçta kapanıyor? İstanbul: 17.00

Decathlon mağazasının çalışma saatleri kısmi kapanma genelgesi kapsamında yasakların genişletilmesiyle, İstanbul içindeki AVM'lerde kapanış saati 17.00 iken, İstanbul dışındaki AVM'lerde genellikle 18.00'dir. Ancak mağazanın şehire ve konuma göre değişkenlik gösterebileceğini göz önünde bulundurmak gerekir.

Decathlon Hafta Sonu Açık mı?

Decathlon mağazaları, pandemi nedeniyle karar verilen yasaklar dahilinde hafta sonları açılmamaktadır.

Not: Çalışma saatleri Koronavirüs vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre farklılık gösterebilir. Lütfen bulunduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

Decathlon AVM Çalışma Saatleri

İstanbul Decathlon mağazalarının genel olarak alışveriş merkezleri içinde çalışma saatleri ise 10.00 ile 17.30 arasında olduğunu söylemek doğru olacaktır. Sabah saatlerinde 10'da açılmaktadır. Pandemi kapsamında alınan tedbirler nedeniyle ise akşamları ise İstanbul'da saat 17.30'da kapanmaktadır. AVM dışında olan bir mağaza vaziyete göre daha erken ya da daha geç açılabilir. AVM dışında bulunan şubelerin çalışma saatlerini öğrenmek istenirse “0850 532 3322” numarası ile müşteri hizmetlerine ulaşılabilir. 

Decathlon Hakkında

Decathlon mağazası, genel şekilde ürünleri hakkında çok güzel yorum yapılan nitelikli ürünleri olan bir şirket şeklinde tanımlanabilir. Doğa sporları hakkında başarılı olduğu pek çok markanın ürününü bulundurduğu gibi, kendi markasına da yer verdiği ürünlerde vardır. Bu ürünlerin fiyatlarının da oldukça uygun olduğu söylenebilir. Uzman bireylerin arzularının karşılamasa dahi orta seviye ya da amatör müşterilere hitap ettiği söylenebilir.

 

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False