GeriGündem Cihangir'de kan donduran olay! Görüntüler infial yaratmıştı... Kıskıvrak yakalandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cihangir'de kan donduran olay! Görüntüler infial yaratmıştı... Kıskıvrak yakalandı

İstanbul Cihangir'de Sanatkarlar Parkı'nda güpegündüz bir kadın saldırıya uğradı, taciz edildi, direndiği için saldırgan tarafından boğazı sıkıldı. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler infial yarattı. Saldırganla ilgili hiçbir şikayet kaydının olmaması dikkat çekerken, görüntülerden kimliği tespit edilen Berzan E.Ç.(19), Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince Sancaktepe’de bir çay bahçesinde yakalandı.

İstanbul'da geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay kan dondurdu. İstanbul'un göbeğinde Cihangir'de bir kadın taciz edildi, saldırıya uğradı. Sosyal medyada paylaşılmasının ardından görüntüler infial yarattıç

CNN Türk Muhabiri Ceylan Sever, dehşete düşüren görüntülerle ilgili şu bilgileri verdi:

''Geçtiğimiz günlerde İstanbul'un göbeğinde Cihangir'de Sanatkarlar Parkı'nda korkunç anlar yaşadı. Genç bir kadın yürüdüğü esnada elinde telefon varken arkasından bir kişi geldi ve kadını taciz etti. Kadın direndi, karşılık verince de boğuşma yaşandı. İlk olarak kadının telefonu yere düştü. Ardından o kişi kadın daha fazla bağırmasın, direnmesin diye bıçağını çıkardı ve boğazına dayadı. Saldırgan kadını, parktaki tellere yasladı.

EMNİYET'TE ŞİKAYET KAYDI YOK

Daha sonra görüntüler bitiyor ve ne olduğu bilinmiyor. Görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. İnfial etkisi yarattı. Emniyet'de buna ilişkin bir şikayet kaydının da bulunmadığını öğrendik ancak görüntülerin infial etkisi yaratması nedeniyle Emniyet hemen bir çalışma başlattı. Ve kimliği ayan beyan ortada olan o şüpheliyi şu an her yerde arıyor.''

ÇAY BAHÇESİNDE YAKALANDI

Çalışma kapsamında görüntülerden kimliği tespit edilen Berzan E.Ç.(19), Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince Sancaktepe’de bir çay bahçesinde yakalandı. Şüphelinin Asayiş Büro Amirliği’ndeki işlemleri sürüyor.

Cihangirde kan donduran olay Görüntüler infial yaratmıştı... Kıskıvrak yakalandı

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False