GeriGündem Beni Affet 984. bölümde neler olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beni Affet 984. bölümde neler olacak?

Beni Affet 984. bölümde neler olacak?
Abone Olgoogle-news

Beni Affet dizisi 984. bölümüyle saat 17.00'de Star Tv ekranlarında. Son bölümde Güneş'in 1. yaş doğum günü kutlandı. Sürpriz misafir Ferman'ın annesi Sultan oldu. Yeni bölümde Sultan Hanım Yıldız'dan özür diledi. Fakat Yıldız Sultan Hanımı affetmedi. Çok az ömrünün kaldığını söyleyen Sultan Yıldız'ın gönlünü alabilecek mi? Yıldız Sultan'a torununu gösterecek mi? Beni Affet 983. bölümde yaşananlar ve gelecek bölüm detayları.

Star Tv'nin sevilerek izlenen uzun soluklu dizisi 984. bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Beni Affet'in yeni bölümünde neler olacak? Ferman'ın annesi Sultan'ın gelmesiyle ortalık karıştı. Sultan, Yıldızdan özür diledi. Ömrünün sonuna yaklştığını söyleyerek kendisini acındırdı. Hafta içi saat her gün 17.00'de yayınlanan dizide Eylül ve Levent arasındaki ilişki nereye kadar devam edecek? İşte Beni Affet son bölümde yaşananlar ve gelecek bölüm detayları.

BENİ AFFET 983. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Feride’yi şaşkına çeviren olay nedir?
Sonunda kızına hak veren Sevgi, Bahar’ın Kemal’le gitmesine izin verir. Bahar, Yusuf ve Kemal, Çamlıdere’deki yeni evlerine taşınmak üzere yola çıkarlar. Para meselesi yüzünden Elif’in peşinde olan alacaklılar Sevgiler’in evini basarak Kader’i rehin alırlar.
Hakan isimli birinin gelip, Zehra’nın kardeşi olduğunu iddia etmesi Feride’yi şaşkına çevirir. Ferman’ın annesi Sultan, Kozanlar’a gelerek herkesten özür diler. Cüneyt, Sultan’a temkinli yaklaşır, bir yandan da Kemal’e destek olmak için uğraşır. Yıldız’a çok az bir ömrünün kaldığını söyleyen Sultan, Ferman’ın suçsuz olduğu konusunda onu ikna etmeyi başarır.

Beni Affet 984. bölümde neler olacak


BENİ AFFET 982. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sultan’ın gelişi, herkesi şaşkına çevirir.
Başka bir yere taşınarak yeni bir hayata başlayacak olan Bahar ve Kemal, son hazırlıklarını yaparlar. Bahar’ın hareketlerinden şüphelenerek kaçma niyetini anlayan Sevgi, kızının gitmemesi için gereken önlemi alır. Elif’le sözlenme telaşında olan Umut, onu mutlu edebilmek için çırpınmaktadır.
Kozanlarda ise Güneş’in birinci yaş günü kutlaması için hazırlıklar yapılmaktadır. Yıldız tarafından evden kovulan Ferman, perişan bir halde kendini affettirmenin yollarını arar. Doğum günü kutlamasının davetsiz misafiri Sultan’ın gelişi, herkesi şaşkına çevirir.
 
BENİ AFFET SON BÖLÜM İZLE!


BENİ AFFET 981. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abdülkadir’in Solmaz’ın akrabası olduğuna ilişkin bilgilere ulaşan Cüneyt, Solmaz’ın Eylül’ün başına gelen olaya dâhil olduğunu düşünür. Solmaz’a gözdağı verir. Ayakta durma antrenmanları yapan Eylül ve Levent arasındaki duygusal yakınlık günden güne artar. Hasret’in Leyla’yla ilgili olarak ortalığı karıştırması Feride ve Osman’ı çileden çıkarır. 

Elif’in eşi olmasını isteyen Umut, ona Eymir Gölü’nde romantik bir evlenme teklifi eder. Bahar ve Yusuf’la kendine yeni bir hayat kurmak isteyen Kemal’in onlara çok özel bir sürprizi vardır. Gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Demir, Tekin’den acil olarak Faruk’un ortadan kalkmasını ister.

Faruk, aniden kayıplara karışır.

Şahin’in kendisini aldattığından şüphelenerek onu takip eden Sevgi, aşklarının birinci haftasını kutlamaya giden Umut ve Elif’e rastlar. Kemal’in konuşarak gerçekleri itiraf etmesini beklediği Faruk, aniden kayıplara karışır. Yaşadığı olumsuzluklardan tükenen Kemal, Bahar ve Yusuf’la birlikte bambaşka yerde hayata yeniden başlama planları yapar.

Ferman’ın tüm ısrarlarına rağmen katı bir tutum sergileyen Sultan, Yıldız’dan özür dilemeye razı olmaz. Annesinin yaptıkları yüzünden karısıyla arası bozulan Ferman, sonunda annesine resti çeker. Yıldız’ı görmeye gelen Reyhan, Ferman’ın suçsuz olduğu konusunda onu ikna etmeye uğraşır. Cüneyt ise Abdülkadir ile ilgili gerçeklere ulaşmaya çalışır.

BENİ AFFET DİZİSİNİN KONUSU

Başrolde bir tarafta Feride ile Cüneyt diğer tarafta Bahar ile Kemal oynamaktadır. Kemal ile Cüneyt iki kardeşi oynayıp, her ikisi de sevdiği kız ile evlenmek için çaba göstermektedir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Kemal, büyük zorluklara göğüs gererek Bahar ile evlenebilmeyi başarmış ayrıca bir çocuğu olmuştur. Cüneyt ise Feride'yi evlenmek için daha yeni ikna edebilmiştir. Feride Eylül'ün kardeşi olduğunu daha yeni ögrenmiştir. Cüneyt ile evlenmiş ve Güneş adında bir kızları olmuştur. Diğer yandan dizinin esas rollerinden Tunç, ölmüştür.

BENİ AFFET OYUNCU KADROSU

Feride Kozan- Şeyma Korkmaz
Cüneyt Kozan- Murat Danacı
Bahar Kozan- Gaye Turgut
Mehmet Kemal Kozan- Mert Altınışık
Eylül / Ayşe Güner- Gamze İğdiroğlu
Sevgi Kayacan- İlkay Kayku Atalay
Nazire Tekin- Zeynep Aytek Metin
Kader Kayacan- Ceren Yalazoğlu Karakoç
Yıldız- Zeynep Yasa
Ferman- Ötüken Hürmüzlü
Osman Kozan- Nusret Şenay
Zühre Kozan- Ulviye Karaca

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle