GeriGündem Bana Monaco'da tecavüz ettiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bana Monaco'da tecavüz ettiler

Dünyanın en tanınmış mankenlerinden Karen Mulder, bir TV programında ağlayarak, ‘‘Bana Monaco'da, kraliyet ailesinden biri tecavüz etti’’ dedi.

32 yaşında olan ve 1996 yılında ‘Yılın Top Modeli’ seçilen Hollandalı manken, henüz yayınlanmayan programın Paris'teki çekiminde, gözyaşı dökerek, bu inanılmaz itirafta bulundu. Programa ev sahipliği yapan Fransız televizyoncu 32 yaşındaki mankenin bu beklenmedik itirafı karşısında ne diyeceğini şaşırırken, Mulder sözlerini sürdürdü.

Sıradan olay

Karen Mulder, ‘Monaco kulislerinde tecavüze uğramak sıradan birşey, hatta ünlü bir şarkıcı da bu iddiamı destekleyebilir’ diyerek Monaco'ya yönelik suçlamalarını sürdürdü. Açıklamalarının sonunda özel hayatına değinen güzel manken, çok küçük yaşta babasının da tacizine uğradığını belirtti. Sonra ağlama krizine tutulan ünlü model, televizyon stüdyosunu terketti. Televizyon programı henüz yayınlanmadı ancak güzel mankenin söyledikleri şimdiden etrafa sızdı.

Tecavüz eden asil kim?

Şimdi Karen Mulder'e, Monaco Kraliyet ailesinden kimin tecavüz etmiş olabileceği tartışılıyor. İşte şüpheliler:

Monaco Prens Rainier (78 yaşında)

Oğlu veliaht Prens Albert (Bekar)

Prenses Caroline'in kocası Hannover Prensi Ernst (Prens Ernst, Almanya'da fuardaki Türk pavyonuna çiş yapmasıyla ün yaptı)

Prenses Caroline'nin ilk evliliğinden oğlu Andrea

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False