Akil İnsanlar toplantısına katılan isimler

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle bir araya geldi.

Haberin Devamı

İşte toplantıya katılanlar isimler:

HÜKÜMET ÜYELERİ

Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Yalçın Akdoğan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, İçişleri Bakanı Efkan Ala,Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Beşir Atalay,Öznur Çalık, AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muhammed Dervişoğlu.

HEYET ÜYELERİ

Akil İnsanlar Heyeti İstişare Toplantısına Katılan ve katılmayan İsimlerle Görev Aldıkları Komisyonlar da şöyle:

AKDENİZ BÖLGESİ KOMİSYONU

1-Rifat HİSARCIKLIOĞLU

2-Lale MANSUR (Katılmadı)

3-Tarık ÇELENK

4- Nihal BENGİSU KARACA

5- Şükrü KARATEPE

6- Muhsin KIZILKAYA

7- Öztürk TÜRKDOĞAN

8- Hüseyin YAYMAN

9- Kadir İnanır

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ KOMİSYONU

1- Nafiz Can PAKER

2- Sibel ERASLAN

3- Ayhan OĞAN

4- Mahmut ARSLAN

5- Abdurrahman DİLİPAK

6- İzzettin DOĞAN

7- Abdurrahman KURT

8- Zübeyde TEKER

9- Mehmet UCUM

EGE BÖLGESİ KOMİSYONU

1-Tarhan ERDEM

2-Avni ÖZGÜREL

3-Fadime ÖZKAN

4- Erol Ekici (katılmadı )

5-Hasan KARAKAYA

6- Fehmi KORU

7- Baskın Oran ( Katılmadı)

8 -Hilal Kaplan ( Oturma düzeninde İç Anadolu Heyetinde yer aldı )

9 - Fuat Keyman

GÜNEYDOĞU ANADOLU KOMİSYONU

1-Yılmaz ENSAROĞLU

2- Kezban HATEMİ

3- Mehmet Emin EKMEN

4- Fazıl Hüsnü ERDEM

5- Etyen MAHÇUPYAN

6-Ahmet Faruk ÜNSAL

7- Lami ÖZGEN

8-Murat Belge ( Katılmadı)

9- Yılmaz Erdoğan ( Katılmadı )

İÇ ANADOLU BÖLGESİ KOMİSYONU

1- Ahmet TAŞGETİREN

2- Beril DEDEOĞLU

3- Celalettin CAN

4- Vahap COŞKUN

5- Doğu ERGİL

6- Erol GÖKA

7- Fadime Özkan

8- Cemal Uşşak

9- Mustafa Kumlu.

KARADENİZ BÖLGESİ KOMİSYONU

1-Yusuf Şevki HAKYEMEZ

2-Vedat BİLGİN

3-Fatma BENLİ

4-Şemsi BAYRAKTAR ( Katılmadı )

5-Oral ÇALIŞLAR

6 -Yıldıray OĞUR

7-Bendevi PALANDÖKEN

8- Kürşat Bumin (Katılmadı)

9- Orhan Gencebay ( Katılmadı )

MARMARA BÖLGESİ KOMİSYONU

1- Deniz ÜLKE ARIBOĞAN

2- Mithat SANCAR

3- Levent KORKUT

4- Mustafa ARMAĞAN

5- Ali BAYRAMOĞLU

6- Hayrettin KARAMAN

7- Hülya Koçyiğit

8 - Ahmet Gündoğdu - (Oturma düzeninde Karadeniz heyetinde yer aldı)

9 - Yücel Sayman (Katılmadı)


Haberle ilgili daha fazlası: