2018'de bombalı saldırıda gazi olmuştu! MSB acı haberi duyurdu

Güncelleme Tarihi:

2018de bombalı saldırıda gazi olmuştu MSB acı haberi duyurdu
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 29, 2023 15:21

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), 2018 yılında bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen bombalı saldırıda gazi olan piyade sözleşmeli er İsmet Eraslan'ın, tedavi gördüğü hastanede şehit olduğunu açıkladı.

Haberin Devamı

MSB'den yapılan yazılı açıklamada, "2018 yılında, bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen bombalı saldırı sonucunda gazi olan kahraman silah arkadaşımız piyade sözleşmeli er İsmet Eraslan, tedavi gördüğü hastanede 29 Temmuz 2023 tarihinde şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" denildi. 

2018de bombalı saldırıda gazi olmuştu MSB acı haberi duyurdu

BAKAN YERLİKAYA'DAN PAYLAŞIM

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosya medya hesabından "Milletimizin başı sağ olsun. 5 yıl önce Hakkari Şemdinli’de gerçekleşen saldırıda yaralanarak gazi olan Piyade Er İsmet Eraslan, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu. Şehidimize Allah'tan rahmet; ailesine, Kahraman Ordumuza ve Milletimize başsağlığı diliyorum. Şehidimizin makamı âli olsun" mesajını paylaştı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!