Mayıs ayında bu Xbox oyunları ücretsiz

Mayıs ayında bu Xbox oyunları ücretsiz

Microsoft, her ay olduğu gibi Mayıs ayı için de Xbox Live Gold üyelerine özel ücretsiz olan oyunları açıkladı.

Haberin Devamı

Sony ve Microsoft, her ay birden fazla oyunu ücretsiz dağıtıyor. Tek şart ise her iki şirketin de oyun platformları olan Xbox Live Gold ve PlayStation Plus'a abone olmak.

Bu kapsamda Microsoft, Mayıs ayı boyunca ücretsiz olacak oyunların duyurusunu yaptı. Xbox One ve XBox 360 oyun konsolu olanların indirebileceği oyunlardan biri V-Rally 4, diğeri ise Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr.

Mayıs ayında bu Xbox oyunları ücretsiz

Off-road yarışlarını ekranlara getiren V-Rally 4, oyuncuları zorlu bir yarış simülasyonunun içine sokuyor. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr'nin oyun açıklaması ise şöyle:

"Sen bir Engizitörsün, Imperium'un en güçlü ajanısın. Warhammer 40,000 karanlık evreninin en uzak köşelerinde İmparator'un iradesine saygı gösterildiğinden emin ol ve kale-manastır Martyr'in sırlarını ortaya çıkar. Bu aksiyon-RPG'de birçok karakter sınıfı arasından seçim yapıp solo ya da co-op modda taktiksel ve şiddetli savaşlara katılacaksın."

Mayıs ayında bu Xbox oyunları ücretsiz

Bu iki oyun Xbox One için farklı tarihlerde ücretsiz olacak. V-Rally 4, 1-31 Mayıs tarihlerinde; Warhammer ise 16 Mayıs - 15 Haziran tarihlerinde ücretsiz olacak.

Xbox 360 için ücretsiz olan oyunlar ise şöyle:

Haberin Devamı

Sensible World of Soccer (1 - 15 Mayıs)
Overlord (16 - 31 Mayıs)

Haberle ilgili daha fazlası: