GeriEkonomi İkitelli'ye sucukevi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkitelli'ye sucukevi

Abone Olgoogle-news

Coşkun Et Mamülleri, İkitelli'deki İSTOÇ'ta (İstanbul Toptancılar Çarşısı) ilk fast food sucukevini açtı. Sucukevinin yanındaki fabrika satış mağazasında ise Coşkun'un tüm ürünleri toptan ve perakende olarak satılacak.

Sucukevi dün Devlet Bakanı Edip Safter Gaydalı, eski bakan Ülkü Güney ve Coşkun Et Mamülleri Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Coşkun tarafından açıldı. Törene eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan, Bayburt Valisi Osman Dıraçoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı İsmet Hacısalihoğlu'nun da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Törende mankenler Aysun Kayacı ve Vahe Kılıçarslan satış elemanı kıyafetleri giyerek tanıtım yaptılar.

Coşkun Et Mamülleri Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Coşkun, ‘‘Burası sucukevi olarak ilk yerimiz oldu. Sucukevleri açmaya devam edeceğiz, bunu uzun süreden beri planlıyorduk. Hedefimiz İstanbul'un merkezi yerlerinde benzer restoranlar açmak’’ dedi. İSTOÇ 13'üncü Ada No 1'de hizmet verecek olan fast food restoranda sucuk döner, sucuk ekmek, yumurtalı sucuk, yumurtalı pastırma, soğuk sandviç, özel köfte gibi yiyecekler bulunuyor. Fabrika satış yerinde ise toptan veya perakende olarak sucuk, pastırma, kavurma, jambon, salam, sosis, dil, dana ve kuzu eti, özel köfte gibi yiyecekler satılacak.
False