Kemer’de öldürüp Çeşme’de gömdüler

Kemer’de öldürüp Çeşme’de gömdüler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde öldürülen Jalzeda Mustafoviç’in cinayet zanlıları yakalandı. İşkadınının cesedi Çeşme’de bir ormanlık alanda bulundu.

Haberin Devamı

ANTALYA’nın Kemer ilçesinde son olarak geçtiğimiz yıl 8 Mart’ta görülen iş kadını Jalzeda Mustafoviç’in (58) o tarihte öldürüldüğü ve kendisine ait BMW marka bir jeeple Çeşme’ye getirilip gömüldüğü ortaya çıktı. Yugoslavya doğumlu olup sonradan Türk vatandaşlığına geçtiği ve Antalya Kemer’de üç katlı bir tekstil satış mağazası işlettiği belirlenen iş kadını Jalzeda Mustafoviç’in, Çeşme’de bir markette çalışan S.T., (30) ile Mordoğan’da bir kafeterya işleten B.K., (30) tarafından kendi mağazasında, önce eterle bayıltılmak istendiği, direnince de başına sert bir cisimle vurularak bayıltıldığı, elleri, ayakları ve bütün yüzü koli bantlarıyla bantlanıp bir karton kutuya konulup Çeşme’ye getirildiği öğrenildi.

Tapu müdürü yakalattı

Katil zanlılarını azmettirdiği iddia edilen H.E.’nin (38), daha önceden tutuklandığı bildirilirken, katil zanlıları ile öldürülen Mustafoviç’in kimliğiyle onun adına İzmir’de bir noterden sahte vekaletname çıkardıkları belirlenen M.B. ve A.K, (45) İzmir Buca, Bozyaka, Mordoğan ve Çeşme’de düzenlenen eş zamanlı bir operasyonla ele geçirildiler. İş kadını Mustafoviç’in, S.T., ile B.K., tarafından öldürüldüğü belirlendi. Zanlılar tutuklanarak Antalya’ya gönderildi.

Haberin Devamı

Tutuklandılar

/images/100/0x0/55ea5a3cf018fbb8f87a5d96

İş kadını Jalzeda Mustafoviç’in, bir markette çalışan S.T., ile Mordoğan’da bir kafeterya işleten B.K., tarafından öldürüldüğü belirlendi. Cinayet zanlıları tutuklanarak Antalya’ya gönderildi.

Ormanda bulundu

Antalya ve İzmir Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa düzenledikleri operasyonda katil zanlıları, cesedin yerini gösterdiler. Mustafoviç’in cesedi Çeşme’de bir ormanlık alanda bulundu.

Kemer’de öldürüp Çeşme’de gömdüler


 

Haberle ilgili daha fazlası: