GeriEge Çeşme’de yılbaşı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çeşme’de yılbaşı

Çeşme’de yılbaşı
refid:16575641 ilişkili resim dosyası

Yılbaşında Murat Balkan, Lemi, Kurtul Akın, İzmir Express Orkestrası ve Jambo Aguşev Orkestrası ile Dans Grubu’nun sahne alacağı Çeşme’de tatil yine zirve yapacak.

Türkiye’nin gözde tatil beldesi Çeşme’deki oteller yeni yıla özel kampanyalı yılbaşı programlarıyla giriyor. Şeker ve Kurban bayramlarında yüksek doluluk oranı yakalayan otellerde yılbaşı rezervasyonları da şimdiden yoğunlaşmaya başladı. Yılbaşında uygulanacak paket programlar gecelik 125 ile 185 lira arasında değişiyor. Altın Yunus Hotel Genel Müdürü Tayfun Başkurt gerek acenteler aracılığıyla gerekse münferit misafirlerden yoğun talep gördüklerini, hedefledikleri 800 kişilik konaklamaya ulaşacaklarını söyledi. Ilıca Hotel Genel Müdürü Yakup Demir, rezervasyonların arttığını kaydederek, “İki değişik salonumuzda yılbaşı balosu olacak. Yılbaşına kadar yüzde yüz doluluk oranı yakalarız” diye konuştu.

SHERATON ÇEŞME
Yılbaşı özel kampanyası minimum iki gece konaklamalarda kişi başı doğa manzaralı iki kişilik odalarda günlük 185 TL’den, deniz manzaralı odalarda 197.5 TL’den başlıyor. Fiyatlara gala yemeği, orkestra eşliğinde canlı müzik, limitsiz yerli içki dahil. 0-06 yaş arası çocuklar için ayrı bir salonda yılbaşı kutlaması gerçekleşecek. 07-12 yaş arası çocuklar kutlamaya bu salonda veya yetişkinlerle beraber gala yemeğine katılabilir. Yılbaşı balo salonunda 0-6 yaş arası çocuklar için gala ücreti 95 TL. Ayrıca Botanica Thermal Spa havuz kullanımı günlük kişi başı 25 TL. Bu fiyata Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyosu, Tepiderium Sıcak Taş Yataklar, Macar Duşu, Kar Çeşmesi, Thermal Havuz, Thalosso Havuz dahil.

PIRIL HOTEL
Yılbaşına özel standart odada iki gece-üç gün kişi başı 340 TL’den başlayan paket programda her şey dahil sistemi ile misafirlerini ağırlayacak olan Pırıl Otel’de, 0-3 yaş arası çocuklar ile 03-12 yaş arası bir çocuk ücretsiz. 03-12 yaş arası ikinci çocuk 190 TL. Tümü açık büfe olmak üzere sabah kahvaltısı, brunch, piyano dinletisi eşliğinde kurabiyeli beş çayı, akşam yemeği, gece çorbası ve limitsiz yerli içkili yılbaşı gala yemeği ücrete dahil. Çocuklara gala gecesi ayrı salonda, Mini Club’ta özel çocuk menüsü verilecek. Gala gecesi ebevyn ile aynı salonda yemek isteyen çocuklardan tam ücret alınıyor. Yılbaşı gala yemeğinde Cenk ve Müge ile Grup Pırıl, Grup Müzikalite, Zuhal ile Grup İlla ve Buzuki Erkan sahne alacak. Salonlarda her akşam canlı müzik olacak. Konuklar mini clup, termal havuz, termal jakuzi, Türk hamamı, sauna, fitness center, oyun salonu ve buhar banyosundan ücretsiz olarak faydalanacaklar.

RADİSSON BLU RESORT SPA ÇEŞME
Radisson Blu Resort Spa Çeşme’de, iki kişilik standart odalarda minimum iki gece-üç günlük paket program kişi başı 350 TL’den başlıyor. Fiyata yılbaşı balosu, limitsiz içkili gala yemeği ve ikinci gün açık büfe kahvaltı ile açık büfe akşam yemeği dahil. Çocuklar için özel çocuk yılbaşı menüsü ile animasyon gösterileri olacak. Gecede ayrıca yılbaşı çekilişiyle sürpriz hediyeler verilecek. 1 Ocak’ta ise fasıl eşliğinde Brunch, fasıl ve pop müzik eşliğinde de açık büfe akşam yemeği yenilecek. Otelde konaklayan misafirlere Dulcis Thermal& SPA’ya giriş ise yüzde 50 indirimli olacak. Nilgün ve özel orkestrası gala yemeğinde sahne alacak.

ALTIN YUNUS HOTEL
Altın Yunus Hotel’de minimum iki gece konaklamalarda kişi başı günlük 179 liradan başlıyor. 0-12 yaş arası çocuklardan biri ücretsiz konaklayacak. Limitsiz yerli içki ve set menülü yılbaşı galasında İzmir Express Orkestrası sahne alacak. Ücretsiz konaklama, masaj ve sürpriz hediyelerin olduğu yılbaşı çekilişi yapılacak. Çocuklar için ayrı bir salonda özel eğlenceler, yılbaşı menüsü ve sihirbaz gösterileri yer alacak. 1 Ocak 2011 Cumartesi günü ise brunch, akşam yemeğinde fasıl, canlı müzik ile Bio Venüs SPA Sağlıklı Yaşam Bölümü ve Termal Merkez’e giriş ücretsiz olacak. Otel yetkilileri yılbaşı galasına 700-800 kişiyi beklediklerini belirttiler.

ILICA HOTEL
Ilıca Hotel’de gala programı dahil kişi başı yarım pansiyon bahçe tarafında günlük 169 liradan, ana binada ise 199 liradan başlıyor. Türk, Yunan ve Balkan müziğinin birlikte sunulduğu Ilıca Hotel’de doyasıya eğlence, limitsiz içki ve muhteşem lezzetler misafirleri bekliyor. Türk Müziğini Balkan ezgileriyle yorumlayan ve Balkan müziğine modern bir yorum katan Murat Balkan, Makedonya’dan gelen Jambo Aguşev Orkestrası ve dans grubuyla program yapacak. Gecede ayrıca Niko ile Buziki, Fethiye ile fasıl da konukların eğlencesine eğlence katacak. Çocukları da unutmayan Ilıca Hotel, 0-12 yaş arası çocuklar için ayrı bir alanda çocuk mönüsü ile birbirinden güzel sürprizlerin olduğu bir yılbaşı programı hazırladı. 2011 yılının ilk gününde ise Ege otlarından menülerin de sunulduğu kapsamlı bir brunch ve 2010 yılının tüm yorgunluğunu, stresini atmak için özel bakımlar, masajlar ve havuzlar konukları bekliyor.

KERASUS RESORT HOTEL
Kerasus Resort Otel’deki paket programda minimum iki gece konaklamalı iki kişilik odada kişi başı fiyat 249 TL’den başlıyor. Fiyata limitsiz içkili gala yemeği dahil. Yılbaşı balosunda Çeşmeli Türk Sanat Müziği Sanatçısı Kurtul Akın ile Pop Müziği sanatçısı Lemi sahne alacak. Ayrıca oryantal gösterisi olacak. Çocuklar için Noel Baba’lı eğlence ve özel menü verilecek. 0-6 yaş arası çocuklar iki büyükle kalması durumunda ücretsiz. 6-12 yaş arası çocuklar iki büyükle kalması durumunda 125 TL. 1 Ocak’ta açık büfe kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinde alkolsüz içecekler ile Pazar günü açık büfe kahvaltı fiyata dahil. Otelde konaklayan konuklar Sauna, Türk Hamamı, Termal Havuz, Fin Hamamı ve Fitness Center’den ücretsiz faydalanacak. Konuklar ayrıca ulaşım ve çevre gezileri isterlerse kişi başı 40 TL. ödeyecek.

False