GeriDünya Uçakta ilginç anlar! Yolcuları rahatsız etti, koltuğa bağlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uçakta ilginç anlar! Yolcuları rahatsız etti, koltuğa bağlandı

Rusya'da sefer yapan uçakta uyuşturucu madde etkisinde olan bir kadın yolcu, diğer yolcuları rahatsız edince iple koltuğa bağlandı.

Rusya'nın Vlodivostok kentinden Novosibirsk kentine sefer yapan uçakta, uyuşturucu madde etkisi altında olduğu tespit edilen kadın yolcu, diğer yolcuları rahatsız edince kabin ekibi ve diğer yolcular tarafından koltuğuna iple bağlandı. Kadın yolcunun iniş sonrası gözaltına alındığı belirtildi.

Uçakta ilginç anlar Yolcuları rahatsız etti, koltuğa bağlandı

Rusya'nın Vlodivostok kentinden Novosibirsk kentine sefer yapan uçakta uyuşturucu etkisi altında olduğu belirlenen 39 yaşındaki kadın yolcu, kalkıştan 15 dakika sonra uçağın kabininde gezinmeye, diğer yolcuları rahatsız etmeye ve elbiselerini çıkarmaya başladı. Kabin görevlilerinin uyarılarını dinlemeyen kadın yolcu, kabin görevlileri ve diğer yolcular tarafından iple koltuğuna bağlandı.

Uçakta ilginç anlar Yolcuları rahatsız etti, koltuğa bağlandı

Rusya İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Uçak havalandıktan 15 dakika sonra yolculardan biri koltuğundan kalktı ve kabinde amaçsızca dolaşmaya başladı. Giysilerini çıkarmaya çalışan kadın, kabin görevlilerinin uyarılarına yanıt vermedi denildi. Yolcunun iniş sonrası polis tarafından gözaltına alındığı aktarıldı.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False