Seks köleliği vahşeti

Seks köleliği vahşeti

Kızı da dahil genç kızları seks köleliğine zorladı. Karşı çıkan 14 kızı öldürüp toplu mezara gömdü.

Haberin Devamı

Rus kadın satıcıları genç kızları seks kölesi olmaya zorlamak için öldürmek dahil her türlü yöntemi kullanıyor. Rus Eduard Tschudinow genç kızları seks kölesi olarak çalıştırmak için bir çete kurdu. 2002-2005 yılları arasında zorla kaçırdığı genç kızlardan seks köleliğini kabul etmeyenleri öldürdükten sonra ormanda toplu bir mezara gömdü. 14 yaşındaki kızı Elena'yı bile gözünü kırpmadan öldürdü. Polis Elena'nın cesedini de diğer kızlarla birlikte toplu mezarda buldu.

Toplu mezarı ise 2007 yılında ormanda koku olan bir köpek tesadüfen ortaya çıkardı. 14 genç kız cesedi çıkarıldıktan sonra polis soruşturmayı derinleştirip çete reisi Eduard Tschunidow'a ulaştı. Dün mahkemeye çıkarılan Tschunidow ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Rus televizyonu NTW konuşan 13 yaşındaki kurbanlardan Viktoria'nın annesi Olga Juschkowa olayı şöyle anlattı: "Kızım arkadaşlarıyla birlikte bir kaç genç çocukla tanıştı. Sonra geceleri birlikte dışarı çıkmaya başladı. Bir süre sonra kızıma zorla tecavüz edildi ve seks köleliği yapmaya zorlandı."

 

Haberle ilgili daha fazlası: