Rusya lideri Putin bu fotoğraflarla ortaya çıktı

Güncelleme Tarihi:

Rusya lideri Putin bu fotoğraflarla ortaya çıktı
Oluşturulma Tarihi: Mart 14, 2015 06:15

Dokuz gündür ortalarda görünmemesi “Acaba hasta mı?” söylentilerine yol açan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in dün çekilen fotoğrafları yayımlandı.

Haberin Devamı

Rusya Devlet Başkanlığı’nın resmi internet sitesinde yayımlanan 13 Mart tarihli fotoğrafla birlikte, “Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova dışındaki Novo Ogorevo konuk evinde Rusya Yüksek Mahkemesi Başkanı Vyaçeslav Lebedev’i kabul etti. Görüşmede Rusya adalet sisteminde yapılan değişiklikler ele alındı” bilgisi paylaşıldı.

Rusya lideri Putin bu fotoğraflarla ortaya çıktı

Putin’in ortalıktan kaybolmasıyla ilgili önceki gün yeni bir açıklama yapan Basın Danışmanı Dimitriy Peskov, “Kimsenin Putin’in sağlığı ile ilgili şüphesi olmasın. Başkan yoğun tempoda çalışıyor ve hatta görüştüğü kişilerin elini sıkarken kemiklerini çatırdatıyor” demişti.

Haberin Devamı

"DOĞUM İÇİN İSVİÇRE'DE" İDDİASI
İsviçre gazetesi Blick ise Putin’le gizlice evlendiği iddia edilen Alina Kabayeva’nın Rus liderden olan çocuğunu doğurmak için İsviçre’ye geldiğini öne sürdü.

İsviçre’nin İtalyan kantonu Tichino bölgesinde yer alan elit “Aziz Anna” doğumevinde son günlerde bir koşuşturma gözlendiğini tespit eden gazete, “Yerli bir kadın Putin’in eşi Alina’nın üçüncü çocuğunu doğurmak için buraya geldiğini söylüyor” ifadelerine yer verdi.

Ancak Peskov, Putin’in yeniden baba olduğu yönünde basında yer alan iddiaları yalanlayarak, “En iyi basın masalı yarışması düzenlenirse, bu iddia da sıralamaya girebilir” dedi.

Rusya lideri Putin bu fotoğraflarla ortaya çıktı

İsviçre’deki “Aziz Anna” özel doğumevi son yıllarda Rus oligarkların ve üst düzey bürokratların eşlerinin doğum yapmak için seçtiği bir numaralı yer olarak gösteriliyor.

31 yaşındaki eski jimnastikçi Alina Kabayeva, spor kariyerini bıraktıktan sonra kimden olduğu bilinmeyen iki çocuk annesi olmuştu.Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!