Lüks gemi turunda cinayet: Karısını fazla güldüğü için öldürdü

Güncelleme Tarihi:

Lüks gemi turunda cinayet: Karısını fazla güldüğü için öldürdü
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 28, 2017 12:25

ABD'li bir adamın Alaska'da birlikte gemi turuna çıktığı karısını 'kendisine güldüğü için' öldürdüğü iddia edildi. FBI kadının ölümünü araştırırken Manzanares 'Hayatım mahvoldu' diyerek yakındı.

Haberin Devamı

CNN'in haberine göre Kenneth Ray Manzanares adındaki Utahlı adam, Alaska açıklarında seyreden the Emerald Princess gemisinde karısını öldürdü. FBI, cinayetin tanıklarından birinin, zanlıya eşine ne olduğunu sorması üzerine Manzares'in 'Bana gülmeyi bir türlü kesmedi' dediğini aktardı.

Lüks gemi turunda cinayet: Karısını fazla güldüğü için öldürdü

​'HAYATIM MAHVOLDU'

Şikayet üzerine çiftin bulunduğu kamaraya gelen güvenlik ve sağlık personeli, Manzanares'i ellerine kan bulaşmış, eşini de başından yaralanmış halde buldu. FBI, bir diğer görgü tanığın da Manzares'in, karısını geminin balkonuna doğru sürüklediğini, daha sonra tekrar kamaraya götürdüğünü söylediğini kaydetti. Olayın ABD karasularında meydana gelmiş olmasından dolayı FBI müdahil oldu ve konuyla ilgili 200'ün üzerinde görüşme gerçekleştirdi. FBI'ın incelemeleri devam ederken "Hayatım mahvoldu" dediği öğrenilen Manzares, tutuklu yargılanmak üzere götürüldü.

Haberin Devamı

Lüks yatın yetkilileri konuyla ilgili bir açıklama yaparak ölümün 'aile içi şiddet' sonucu meydana geldiğini söyledi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!