Kralın damadı tacizi anlattı! "Spacey beni çağırıp..."

Güncelleme Tarihi:

Kralın damadı tacizi anlattı Spacey beni çağırıp...
Oluşturulma Tarihi: Aralık 09, 2017 11:46

Hakkında çok sayıda cinsel taciz suçlaması buunan Kevin Spacey hakkında bir taciz iddiası ise Norveç Kraliyet ailesinden geldi.  Norveç Kralı V. Harald'ın eski damadı Spacey'nin kendisini on sene önce Oslo'da düzenlenen Nobel Barış Ödülleri'nin partisinde elle cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti.

Haberin Devamı

ABD'li aktör Kevin Spacey, şu sıralar hakkında çıkan cinsel taciz iddialarıyla konuşuluyor. Spacey hakkındaki son iddia ise şoke edici cinsten...

Geçtiğimiz yıla dek Norveç Kralı V. Haraald'ın kızı Martha Louise ile evli olan Ari Behn, 2007'de Oslo'da gerçekleşen Nobel Barış Ödülleri'nin partisi esnasında Amerikalı aktörün kendisini elle tacizde bulunduğunu iddia etti.

Behn, "Ben cömert bir insanım, ama bu olan düşündüğümden biraz daha fazlasıydı" dedi.

Behn olayı şu şekilde anlattı: "Harika bir sohbetimiz oldu.Daha sonra hemen yanıma oturdu. Yaklaşık beş dakika sonra "hadi çıkıp sigara içelim" dedi. Sonra elini masanın altına sokup beni taciz etti"

Ari Behn, Kevin Spacey'i "Belki sonra" diyerek geçiştirdiğini söyledi ve "O zamanlar saçlarım daha siyahtı ve 10 yıl daha gençtim. Aslına bakarsanız tam da tipiydim" diye ekledi.

Haberin Devamı

Kevin Spacey hakkında geçtiğimiz ay bir dönem sanat direktörlüğünü üstlendiği Old Vic Tiyatrosu, ünlü aktör hakkında 20 kez 'uygunsuz davranış' şikayeti aldıklarını açıklamıştı. Spacey'nin menajerlik şirketi ise aktörün 'gerekli değerlendirme ve tedavi için zaman ayırdığını' açıkladı.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!