GeriDünya İsrail ‘uluslararası suları’ kabul etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İsrail ‘uluslararası suları’ kabul etti

İsrail ‘uluslararası suları’ kabul etti
refid:14896132 ilişkili resim dosyası

İsrail, operasyonun uluslararası sularda gerçekleştiğini kabul etti. Uluslararası deniz hukuk gereği Tel Aviv Yönetimi’ni önümüzdeki günlerde zora sokabilecek açıklamayı, İsrail ordu sözcüsü General Avi Benayahu devlet radyosuna yaptı.


SALDIRI ANINDAN İLK KARELER           
               
İŞTE SALDIRI ANI / WEB TV 

İSRAİL OPERASYON ÖNCESİ FOTOĞRAFLARI YAYIMLADI

SALDIRIDAN ÖNCE GEMİNİN İÇİNDEN FOTOĞRAFLAR

İSRAİL KONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE BÜYÜK ÖFKE / WEB TV

İŞTE O SICAK SAATLERİN TAMAMI / WEB TV 

ABD BAYRAKLI TEKNEYİ DE BASTILAR / FOTO GALERİ

TSK'YA AİT 2 UÇAK İSRAİL'E GİTTİ    

Benayahu “Komandolar, sabah 04.30 ve 05.00 arasında kıyılarımızdan 70-80 mil (130-150 kilometre) mesafede müdahale ettiler” dedi.
       
Gemi Komor bayraklı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce 24 Mart 2010’da ihaleye çıkarılan ve İHH tarafından 1 milyon 800 bin TL’ye satın alınıp 589 yolcu ve personelle birlikte Gazze’ye yardım götüren Mavi Marmara Gemisi, Komor Adaları’nın bayrağını taşıyor. Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Başkanı Cemalettin Sevli, “Tamamen gemi sahiplerinin tercihi” dedi.

Komor’dan dünyaya kınama mesajı

GAZZE’ye insani yardım götürürken İsrail’in saldırısına uğrayan Komor bandıralı Mavi Marmara gemisi için İstanbul’daki Komor Fahri Konsolosluğu BM, AB ve NATO üyesi ülkelere kınama mektubu yolladı. Konsolosluk yetkilileri, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Erdoğan’dan gelecek her türlü ricaya Komor’un açık olduğunu belirterek, “Yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz” dediler.

 

Bu rehber gastronomi tutkunlarına yol gösteriyor

False