Billur Saatçi: Konforlu ve Şık

27.05.2015 - 16:03 | Son Güncelleme:

Billur Saatçi: Konforlu ve ŞıkParkta spor yapmak için harika bir gün!


Güne erken başlamayı seviyorum. Özellikle spor yaparak, güne daha zinde ve sağlıklı başlamak gibisi yok. Spor yaparken kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafet seçimleri çok önemli. Ben yaz&kış çok sevdiğim taytlarımdan vazgeçmiyorum. Kendimi daha fazla motive etmek için, hep en renklilerini seçiyorum. Yaşamımın büyük bir parçası haline gelen spordan, özel günlerimde de asla taviz vermiyorum. Orkid Platinum’un pamuksu yumuşaklığı ve koruması sayesinde güvenle ve rahat rahat spor yapabiliyorum. Spor yapmayı ertelemek için bahanemiz kalmadığına göre, hadi şimdi doğru parka!

Bol koşturmacalı bir gün daha!
Spordan sonra beni bekleyen bol koşturmacalı bir güne hazırım. Hızlı bir duş, kuvvetli bir kahvaltı ve günün ilk kahvesinin ardından, en sevdiğim pantolonumu giyip sokağa çıkma zamanı! Özel günleri bahane edip, beyazlara bürünmekten kaçacak değilim. Kısa paça ve bol kesimli beyaz pantolonum içinde ordan oraya rahatlıkla koşturabilirim. Çantaya bir çift spor ayakkabı ve Orkid Plantinium da atsam fena olmayacak tabii. Haydi bakalım yoğun bir gün beni bekler.

Gece planımız hazır mı?
Yorulduk mu? Tabii ki hayır! Gece planı yapmadan olmaz. Hemen makyajımı tazeleyip, gece dışarı çıkarken hep tercih ettiğim siyah renklere bürünüyorum. Tatlı tatlı esen bir bahar akşamında, üstüme en sevdiğim siyah ceketimi alıp, tercihimi mini bir etekten yana yapıyorum. Artık spor ayakkabılarımdan da kurtulup, geceye biraz da şıklık katma zamanı deyip, ayağıma stilettolarımı geçiriveriyorum. Gün boyu enerjimden ve Orkid Platinum sayesinde rahatlığımdan ödün vermeden dolu dolu geçti bitti bile.

Orkid Platinum’un eşsiz koruması ve pamuksu yumuşaklığı sayesinde en sevdiğiniz kıyafetlerinizde günün her saati kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz. Hem gündüz hem gece, özel günlerinizde konforunuzdan ve şıklığınızdan vazgeçmeyin. Orkid Platinum.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlandır.

Etiketler:
    Sayfa Başı