‘Hakan sahte rapor yolladı’

‘Hakan sahte rapor yolladı’

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Yüzde 100 Futbol programında Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Haberin Devamı

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Milli Takım'ın masaya yatırıldığı %100 Futbol programında Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in sorunu çözebileceğini söyleyen Rıdvan Dilmen, "Bu oyuncuları Fatih Hoca, Milli Takım'a aldığı halde gelmediler. Hoca, sorunu çözer ama oyuncular da çakma MR göndermeyecek, 60 yaşında adamın MR'ını yollamayacak.

CİDDİ BİR MESELE BU

Futbol Federasyonu doktorları diyor ki, bu MR oyuncuların değil. Sporcu ayağı değil bu diyorlar. Birinci ağızlardan söylüyorum ben. Bu çocukları biz de kazanmak isteriz ama olaylardan, kavgalardan sonra madalyonun bu yönüne de bakmak lazım. Çağırılmalarına rağmen 'sakatız' deyip gelmediler. Salı oynayamayıp pazar oynayamayacak sakatlıklar vardır ama sahte MR olmaz. Ciddi bir mesele bu. Bana bunu resmi kişiler söyledi. Basın toplantısı yapılıp bunların açıklanması lazım" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili daha fazlası: