Futbolunu bırak dönerine bak!

Güncelleme Tarihi:

Futbolunu bırak dönerine bak
Oluşturulma Tarihi: Aralık 30, 2022 17:20

Oynadığı futbolla gönüllerde taht kuran Podolski iş adamı olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. Son olarak Köln'de döner sandviç dükkanı açan Alman yıldız, daha birçok ülkede şube açarak bu alanda rakipsiz olmayı hedefliyor.

Haberin Devamı

Alman milli futbol takımı ve Galatasaray‘ın eski oyuncusu Lukas Podolski Köln’de ‘Mangal’ adıyla yeni bir döner sandviç dükkanı açtı. Köln’ün Hürt semtinde Luxemburgerstrasse 328 - 50354 adresinde yapılan açılışda Podolski ve döner sevenlerin izdihamı yaşadı.

Futbolunu bırak dönerine bak
Açılışdan bir hafta önce sosyal medya hesabından paylaşım yapan Podolski, “Ekmekler her zaman kendi fırınımızda taze pişirilir. En kaliteli etler, çok özel ve eşsiz bir şekilde baharatlanır. Salata her zaman kıtır kıtır çünkü her gün taze hazırlanır ve soslarda belli bir şey vardır. İşte “Şamqiyonlar Kebabı”nı özel yapan da bu!” sözlerine yer vermişti.
Futbolunu bırak dönerine bak
Polonya asıllı Alman futbolcu Lukas Podolski, Türk ortağı Metin Dağ ile 2018 yılında Almanya çapında oluşturdukları “Mangal Döner” zinciriyle büyümeye devam ediyor. Almanya’nın dev zincir marketleri Rewe, Kaufland’a başta dondurulmuş döner olmak üzere farklı ürünler sunuyor. Ürün çeşitlerinde her geçen gün büyüyen ortaklar yakında İngiltere, Avusturya, Belçika gibi ülkelere de girmeyi planlıyor. Lukas Podolski’nin ortağı Metin Dağ önümüzdeki haftalarda ve aylarda kademeli olarak Almanya’da ve uluslararası alanda daha fazla ‘Mangal’ şubesi açmayı planladıklarını ifade etti.
Futbolunu bırak dönerine bakHaberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!