Başkan Özaydın’dan Nasır Kıral’a teşekkür plaketi

Güncelleme Tarihi:

Başkan Özaydın’dan Nasır Kıral’a teşekkür plaketi
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 09, 2022 12:03

Geçen günü yapılan yerel seçimlerle birlikte başkanlık görevini tamamlamaya hazırlanan Enfield Belediye Başkanı Sabri Özaydın, pandemi döneminde gıda destek programına katkıda bulunan iş insanı Nasır Kral’a teşekkür plaketi verdi.

Haberin Devamı

ENFIELD Belediye Başkanı Sabri Özaydın, pandemi döneminde ihtiyaç sahipleri için gıda destek yardımlarına katkıda bulunan iş insanlarına duyarlılıklarından dolayı müteşekkir olduklarını ifade etti. Özaydın, salgının en yoğun olduğu günlerde hükümet tarafından uygulamaya konulan karantina önlemleri nedeniyle yaptıkları gıda destek projesine katkı sağlayan iş insanı Nasır Kıral’da takdir belgesi verdi. Özaydın, belediye olarak o dönemde 40 bine yakın gıda paketini evinden çıkamadığı için alışveriş yapamayan ihtiyaç sahiplerinin evlerine ulaştırdıklarını belirterek, o dönemde duyarlılık gösteren, Extra Cash and Carry ve Best Catering şirketlerinin CEO’su Nasır Kıral’ın da kendilerine büyük destek olduğunu söyledi. Pandemi dönemindeki kısıtlamalar nedeniyle birçok yardımsever iş insanıyla yüz yüze görüşüp teşekkür edemediklerini hatırlatan Özaydın, 25 Mayıs’ta tamamlanacak görev süresi bitmeden ulaşabildikleri yardımseverlere vefa örneği olarak teşekkür edeceklerini kaydetti.

Başkan Özaydın’dan Nasır Kıral’a teşekkür plaketi
‘İNSANİ BİR GÖREVİ YERİNE GETİRDİK’
Takdir plaketi verilen Extra Cash and Carry ve Best Catering CEO’su Nasır Kral, Başkan Özaydın’a teşekkür ederek, sorumlu bir vatandaş olmanın gereğini yerine getirdiklerini söyledi. Yöneticisi olduğu her iki firmanın 2009 yılından bu yana toplumun farklı kesimlerinin ihtiyaçlarına destek verdiğini hatırlatan Kıral, “Pandemi, bütün dünyada olduğu gibi İngiltere’de de ciddi şekilde insanları etkiledi. Biz de insani sorumluluklarımızı yerine getirerek, Enfield Belediyesi başta olmak üzere, Britanya Alevi Federasyonu, cemevi, camiler ve yöre derneklerinin destek kampanyalarına, ihtiyacı olan ailelere olabildiğince yardımda bulunduk. Her duyarlı insanın yapması gerekeni yaptık” dedi.
Extra Cash and Carry ve Best Catering, yaklaşık 350 kişiyi istihdam eden, yıllık 90 milyon sterline yakın cirosu olan, Birleşik Krallık’taki önemli gıda tedarik şirketlerinden biri. Kıral’ın, aralarında inşaat olmak üzere başka şirketleri de var.

 

BAKMADAN GEÇME!