GeriEtkinlikler Qurabiye’den butik pastalar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Qurabiye’den butik pastalar!

Qurabiye’den butik pastalar!

Lezzetini uzun süre unutamayacağınız tatlı anların yaratıcısı Qurabiye, özel günlerinizi Butik Pastalar ile taçlandırıyor. İnce ince özenle işlenerek hayalleri gerçeğe dönüştüren pastalar, tasarımlarıyla göz doldururken, lezzetiyle damaklarda unutulmaz izler bırakıyor.

Pastadan cupcake’e, kurabiyeden çikolataya kadar her bir ürününe özel anlamlar yükleyerek, tüm anları lezzet ve sunumla taçlandıran Qurabiye, Butik Pastalarıyla sevdiklerine en özel sürprizi yapmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Doğum günlerinden, özel kutlamalara kadar hayatınızın unutulmaz karelerini, sevdiklerinizle paylaşacağınız en anlamlı Butik Pastalar, misafirlerin hayallerinden ilham alınarak tasarlanıyor. Tabiattaki halleriyle yarışacak doğallıkta, kokusu üstünde, taptaze Butik Pastalar, özel günlerin unutulmaz anlarını daha da unutulmaz kılıyor. Bakmaya doyamayacağınız Butik Pastalar, etkinliklerin gözdesi olurken, Qurabiye farkıyla hayallerinize lezzet katıyor.

Yaklaşan yılbaşı gecesi için hediye arayışında olanlar için de ideal bir hediye seçeneği olan Butik Pastalar, yeni yıl dileğinizin en tatlı sözcüsü olacak nitelikte…

Adres: Kuruçeşme Mahallesi Muallim Naci cad. No:56, Beşiktaş –İstanbul
Telefon: 0212 265 0 666

Adres: Emirgan Mahallesi, Sakıp Sabancı Caddesi, Kalamış Sokak, No 1, Sarıyer – İstanbul
Telefon: 0212 277 0 666

False