GeriAlışveriş Karlar Ülkesi maskotları Hayat Su şişelerinde!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karlar Ülkesi maskotları Hayat Su şişelerinde!

Karlar Ülkesi maskotları Hayat Su şişelerinde!

Çocuk suyu kategorisinin yaratıcısı Hayat Su, tüm dünyada merakla beklenen ‘Karlar Ülkesi 2’nin vizyona girişini kutlamak için çok sevilen maskot şişelerini yeniledi. Raflarda yerini alan yeni maskot şişelerdeki Karlar Ülkesi karakterleri ve macera, su içerken eğlenmek isteyen çocukları bekliyor.

Firma, tüm zamanların en çok izlenen animasyon filminin devamı olan ‘Karlar Ülkesi 2’nin vizyona girişini kutlamak için film karakterlerini taşıyan maskot şişelerini yeniledi. Maskot şişelerdeki Karlar Ülkesi 2 karakterleri Elsa, Anna ve Olaf, yenilenen yüzleriyle çocuklarla buluşmayı bekliyor.

ÇOCUKLARIN SU İÇERKEN EĞLENMELERİNİ AMAÇLIYOR

Hayat Su, Türkiye’de 3-6 yaş aralığındaki çocukların günlük içmesi gereken su miktarının sadece 3’te 1’ini içtiği gerçeğinden hareketle; su tüketimi konusunda farkındalık yaratma ve sağlıklı su tüketimini teşvik etme misyonuyla birçok proje gerçekleştiriyor. Bu bakış açısıyla, Disney iş birliğiyle en çok izlenen karakterlerden yola çıkarak maskot şişeler tasarlayan firma, çocukların su içme alışkanlığı kazanmalarını kolaylaştırmayı ve su içerken eğlenmelerini amaçlıyor. Özellikle çocuk gelişimi için büyük önem taşıyan mineralli yapısıyla, sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunuyor.  

False