İçim’den Yeni Fit Yaşam Formülü: İçim Fit Süt

Güncelleme Tarihi:

İçim’den Yeni Fit Yaşam Formülü: İçim Fit Süt
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 26, 2017 11:35

Türkiye’de bir ilk olan yüksek proteinli süt İçim Fit raflarda yerini aldı. Bir şişesinde 30 gr protein bulunan İçim Fit Süt, sağlıklı, aktif ve fit yaşam tarzını benimseyenler için yeni bir alternatif sunuyor.

Haberin Devamı

Günümüzde yaygınlaşan spor yapma trendi ve sağlıklı beslenme alışkanlığı ile beraber protein tüketiminin önemi her geçen gün artıyor. Kasların gelişiminde ve fit bir görünüme kavuşmakta protein tüketiminin önemi bilinen bir gerçek. 500 ml şişesinde 30 gram yüksek protein barındıran yağsız yeni İçim Fit Süt, spor sırasında ve ara öğünlerde tüketim için ideal bir içecek. Türkiye’de bir ilk olan İçim Fit, vücudun protein ihtiyacının karşılanmasına, fazla yağların yakılmasına ve böylece daha fit bir görünüme kavuşulmasına yardımcı oluyor.

İlave şeker içermeyen ve 100 ml’inde sadece 50 kalori bulunan düşük kalorili İçim Fit süt, spor sırasında tüketime uygun ve ara öğünler için sağlıklı bir alternatif. Aynı zamanda yağsız süt içeriği ile de diyet yapanlar için ideal bir ürün. İki farklı çeşidiyle ve 500 ml şişe ambalajında tüketiciyle buluşan İçim Fit’in çikolatalı seçeneğinde yüzde 0,5 ve vanilyalı seçeneğinde ise sadece yüzde 0,2 oranında yağ bulunuyor. Çikolatalı ve vanilyalı alternatiflerinden dilediğinizi tercih ederek, günlük protein ihtiyacınızı lezzetli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!