Çocuklara yeni yıl hediyesi: Sihirli çocuk atölyeleri

Güncelleme Tarihi:

Çocuklara yeni yıl hediyesi: Sihirli çocuk atölyeleri
Oluşturulma Tarihi: Aralık 13, 2018 14:50

Yeni yılı “Sihirli Kış” konseptiyle karşılayan Ege Perla, Kış Bahçesi’nde çocuklara rengârenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sihirli Çocuk Atölyeleri’nde İzmirli küçükler 2019’u eğlenerek karşılıyor.

Haberin Devamı

Aralık ayı sonuna kadar her hafta sonu gerçekleşecek atölyelerde çocuklar yeni yılın ruhuna uygun oyuncakları kendileri tasarlayacaklar.

Çocukların neşeli dünyasına ortak olmaya devam eden Ege Perla, 8 – 30 Aralık tarihleri arasında her hafta sonu Kış Bahçesi’nde çocukları ağırlayacak. Sihirli Çocuk Atölyeleri’nde İzmirli küçükler oyuncaklarını tasarlayıp, evlerine kendi yaptıkları çalışmalarla dönmenin mutluluğunu yaşayacak. Geyik Ailesi Atölyesi’nde çocuklar mantar ve ahşap malzemeleri bir araya getirmeyi öğrenirken, Yeni Yıl Külahı Atölyesi’nde yılbaşı hediyelerini içine koyabilecekleri rengârenk külahlar elde edecekler. Küçük Prens Atölyesi’nde el becerilerini ve hayal güçlerini birleştirip bir oyuncağa dönüştürecek, Kumbara Yapımı’nda çocuklar birikim yapmanın ne demek olduğunu öğrenecek, kedi formunda kumbara yapacaklar.

Haberin Devamı

Çocuklara yeni yıl hediyesi: Sihirli çocuk atölyeleri

Yeni yılın sihirli ruhunu Ege Perla Kış Bahçesi’nde yaşamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!