Çocuğunuz yaz okulunda sıkılmadan İngilizce öğrensin!

Güncelleme Tarihi:

Çocuğunuz yaz okulunda sıkılmadan İngilizce öğrensin
Oluşturulma Tarihi: Haziran 22, 2015 12:15

Helen Doron alışılmış yaz okullarından çok farklı...

Haberin Devamı

Helen Doron alışılmış yaz okullarından çok farklı, her türlü etkinliği içinde barındıran bir program uyguluyor.

Yaz okulunun sabah dilimi tamamen İngilizce olup, konusunda çok etkin HD İngilizce öğretmenleri tarafından verilen programları içeriyor. Helen Doron İngilizce programları, şarkılar, aktiviteler, drama , sanat aktiviteleri içeriyor ve çocuklar farkına varmadan, doğal yöntemlerle ingilizce ediniyorlar. Öğrencilerin, ingilizce kelime hazinesi, konuşma pratiği, özgüveni gelişirken, günlük konuşma kalıplarını, genel kültürlerini ve yaratıcılıklarını artırarak öğreniyorlar. 

Sadece İngilizce öğrenmekle kalmıyorlar

İngilizce öğretmenleri eşliğinde pilates ve yoga yapıyor, Multi music programı ile farklı dillerde şarkılar söylüyorlar.

Öğleden sonra diliminde her gün farklı bir atölye çalışması ve spor etkinlikleri mevcut. Bilim Atölyesi'nde , öğrencilere bilimi tanıtan, ilgi çekici, merak ve heyecan uyandıran, bilimi yaşayarak öğrenmelerini sağlayan, çocuk gelişimine uygun gösteriler ve deneyler yapılıyor. Mutfak Atölyesi'nde, mutfağa girerek lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar hazırlıyorlar. Bahçecilik Atölyesi'nde, meyve ağaçlarını tanıyor, serada bitkileri inceliyor, ekim alanlarımızda çalışmalar yapıyorlar. Sanat Atölyesi'nde yaratıcılıklarını geliştiren sanat çalışmaları ve ürünler ortaya çıkarıyorlar.

Haberin Devamı

İkindi kahvaltısının ardından, Spor ve Oyun Atölyeleri başlıyor. Hareket eğitimi öğretmeni önderliğinde spor çalışmaları yapılıyor, mantık oyunları ve grup oyunları ile güzel vakit geçiriyorlar.

Yaz okulu programı tatil programlarınıza uyması açısından, 15 günlük dilimler halinde seçilebiliyor. İsterseniz sadece sabah dilimindeki İngilizce programına , isterseniz tam gün programına katılabilirsiniz.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!