GeriEtkinlikler Afrodit: Çikolatayı aşka dönüştüren lezzet
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Afrodit: Çikolatayı aşka dönüştüren lezzet

Afrodit: Çikolatayı aşka dönüştüren lezzet

İstanbul’da ilk şubesini açan Chocolate Planet, çikolata tutkunlarına farklı ve özel alternatifler sunmaya devam ediyor.

Chocolate Planet’in eşsiz lezzetleri arasında yerini alan, çilek ve fransız bisküvisinin eşsiz uyumunu damaklara taşıyan “Afrodit” çikolatanın enfes tadını farklı aromalarla deneyimlemeyi sevenlere heyecan verici bir alternatif sunuyor.

Başlı başına bir lezzet yumağı olan organik çileklerin, sütlü çikolatalı fransız bisküvisi ile buluştuğu “Afrodit” hem damağa hem de göze hitap ediyor. Birinci sınıf Belçika çikolatası ve organik çileklerin lezzet dansına krep kırıkları ve kremşanti eşlik ediyor.

Chocolate Planet; özel olarak Belçika’dan getirilen doğal malzemelerle Türk çikolata ustalarının elinde hayat bulan çikolata ve pastaları ile keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Özel spesiyaller, pasta ve cheesecakelerin yanı sıra birbirinden lezzetli çikolatalardan oluşan yaklaşık altmış çeşit ürün iştah kabartıyor. Çikolata mutluluğuna birbirinden leziz kahveler de eşlik ediyor.

False