İSTANBUL HABERLERİMERKEZ HABERLERİ

24 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi

DHA
24.02.2018 - 09:28 |Son Güncelleme :
24 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi
DHA

SÜPER LİG
16.00 Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları)

BEŞİKTAŞ
10.30 Kulübün olağan divan kurulu toplantısı yapılacak. (Vodafone Park)
18.00 Siyah-beyazlı futbolcular, derbi maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.

FENERBAHÇE
11.00-15:00 Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, kuruluşunun 2. yıl dönümünü kutlayacak. 
Sarı-lacivertlilerde derbi maçın hazırlıkları devam edecek.

SPOR TOTO 1. LİG
15.30 MKE Ankaragücü-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
15.30 Balıkesirspor Baltok-Samsunspor (Balıkesir Atatürk)

BİSİKLET
09.30 Tour Of Antalya'nın 32.3 kilometrelik Feslikan etabı koşulacak.

AVRUPA'DAN FUTBOL
17:30 Bayern Münih - Hertha Berlin (Beşiktaş'ın rakibi)
20:30 Watford - Everton (Cenk Tosun)

YÜZME FEDERASYONU
15.00 Türkiye'de ilk defa yoğun bir katılımın olacağı Türkiye Yüzme Federasyonu ev sahipliğinde ve FINA (Uluslararası Yüzme Federasyonu) destekleriyle düzenlenecek olan FINA Coaches Clinic 2018'in açılış toplantısı yapılacak.

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
14.00 Galatasaray-Çanakkale Belediyespor (Burhan Felek)
14.00 Seramiksan-Fenerbahçe (Turgutlu Yıldırım Beyazıt)
17.30 Bursa Büyükşehir Belediyespor-VakıfBank (Cengiz Göllü)

EFELER LİGİ
14.00 Halkbank-Ziraat Bankası (TVF Başkent)
14.00 TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik-Galatasaray HDI Sigorta (Torul)
14.00 Beşiktaş-Afyon Belediyesi Yüntaş (BJK Akatlar)
14.00 Arkas Spor-Fenerbahçe (Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksi)
14.00 Jeopark Kula Belediyespor-Maliye Piyango (Kula)
17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-İnegöl Belediyespor (Haldun Alagaş)

TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP
13.30 Hatayspor-Tuzlaspor (Antakya Atatürk)
13.30 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
TFF 3. LİG
1. GRUP
13.30 Bayrampaşa-Erzin Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Bergama Belediyespor-Erbaaspor (Bergama 14 Eylül)
2. GRUP
13.30 Ankara Demirspor-Diyarbekirspor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Erokspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Atatürk Olimpiyat)
3. GRUP
13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-UTAŞ Uşakspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.30 Kocaelispor-Tarsus İdmanyurdu (İzmit İsmetpaşa)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Osmaniyespor (Tepecik Şenol Güneş)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 24 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

05 Mayıs 2021, Çarşamba
  • İmsak
    04:09
  • Güneş
    05:50
  • Öğle
    13:06
  • İkindi
    16:58
  • Akşam
    20:11
  • Yatsı
    21:45
Sayfa Başı