Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yüzükler İtalya’da takıldı

Tuğba Karaca, bir yıldır beraber olduğu Cömert Küce ile evlilik yolunda ilerliyor.

Geçtiğimiz hafta birlikte İtalya seyahatine çıkan ikili, bu tatil sırasında da dostları ve aileleri için sürpriz sayılabilecek bir adım atmış ve kendi aralarında yüzük takmış. Nişan için Milano’yu seçen eski basketbolcu Barış Küce’nin oğlu Cömert Küce ile manken Tuğba Karaca, önümüzdeki yaz aylarında nikah masasına oturmayı planlıyormuş. Çift, önümüzdeki hafta sonu İstanbul’a dönecek.

Sonunda göründüler

İç mimar Murat Atabarut ile Arzu Yüksel, geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla nikah masasına oturmuştu. Atabarut’un Polonezköy’deki çiftlik evinde düzenlenen ve sadece çok yakın 10 arkadaşlarının katıldığı törenin ardından ikili ortadan kayboldu. Evlilik sonrası işlerinin başına dönen, her boş zamanlarını da birbirlerine ayırmaya çalışan çift, o tarihten bu yana ilk kez geçtiğimiz akşam Esin Maraşlıoğlu’nun doğum günü partisinde çıktı karşımıza... Private Club’taki kutlamaya katılan Atabarut ile Yüksel, mutluluklarıyla herkesi kıskandırdı.

Kar gazisi

40’lı yaşları sürmekte olan Esra Gürsoy’un spor tutkusunu bilmeyen yok. Birkaç ay önce de at binmeye merak salan ve binicilik dersleri almaya başlayan Gürsoy, geçtiğimiz hafta ise kayak yapmak için St. Moritz’deydi... Ne var ki pistte kaydığı sırada dengesini kaybedip düşen Esra Hanım’ın kolu kırıldı. Şimdilerde davetlerde kolu askıda boy gösteren Esra Gürsoy, çok sevdiği spor aktivitelerinden bir süre uzak kalacağı için de çok üzgün...

Dekolteye önlem

Bilgün Dereli ile arkadaşı Ayşegül Dinçkök, geçtiğimiz gün Beyoğlu Markiz’de açılan 14 Şubat konulu sergiye katıldı. Sergiye önden düğmeli bir bluzla gelen Dereli, düğmelerin arasından sutyeninin göründüğünü fark edince hemen kendince bir önlem aldı. Sergideki kırmızı kalbi satın alıp dekolte bölümüne tutturan Bilgün Hanım, böylece hem ortama uydu hem de dekolte kabusundan kurtuldu.

Uykusuz her gece

Rita Fink, eski şaşaalı günlerine dönüş yaptı. İşadamı Ömer Dinçkök’le yaşadığı yasak aşk sonrasında ortalarda gözükmez olan Fink’i yılbaşından bu yana her gece popüler bir mekanda görmek mümkün. Geçtiğimiz hafta sonu Ortaköy’deki Crystal Club’ın çıkışında Murat Aslan ile görüntülenen Fink, önceki gece ise Private adlı kulüpteydi... Derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle yazdan kalma bir görüntü sergileyen Rita Fink, gece boyunca çapkın erkeklerin göz hapsinde kaldı.

Hazırlıklar tamam

İstanbul’un en popüler mekanlarından biri olan Levent’teki Coco a’gogo’da sevgililer günü için tüm hazırlıklar tamam. Kemanla karşılanacak çiftler, İhsan Kayral’ın aşk şarkılarıyla romantik anlar yaşayacak. Şef Kadir Çalık’ın hazırlayacağı özel aşk mönüsünde ise zeytinyağlı enginar veya avokado yatağında karides kokteyl, aşk kebabı veya Kiewski, dondurmalı profiterol veya Coco a’gogo kup var. Mekanda fiks mönü kişi başı 80 YTL...
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI