"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

13 Kasım’a dikkat!

Bu hafta gezegenlerin dizilişi, iki tarihi öne çıkarıyor; 13 ve 16 Kasım. Kimi aşkı, kimi kariyerinde yükselme fırsatını, kimiyse bundan sonra yaşayacağı evi bulabilir.

KOÇ: İster aşk, ister para
13 Kasım, romantik bir ilişkiye başlamak için uygun. Üniversiteye gitmek, bir iş başlatmak veya ev almak için gerekli parayı bulabilirsiniz.

BOĞA: İlişki evi pırıl pırıl
İlişki eviniz pırıl pırıl parlayacak. 13 Kasım’da güçlü kişisel ve profesyonel ilişkiler kurabilirsiniz. Yeni Ay, en iyi doktoru, avukatı bulmanızı sağlayacak.

İKİZLER: Yaratıcılık yüksek
Bol kazanç getirecek bir iş alabilir, prestijli bir müşteri kazanabilir, spora başlayabilirsiniz. 16 Kasım’da yaratıcılığınız çok yüksek olacak. 

YENGEÇ: İki kat şanslısınız
Romantizm ve güzel zamanlar için iki kat şanslısınız. Gezegenler hamile kalmanıza yardım edebilir. İİlişkiniz varsa, ona tekrar tekrar âşık olabilirsiniz.  

ASLAN: Evle ilgili bir yenilik
Özel hayatınızda şans yüzünüze gülecek. Bir gayrimenkul alıyor veya satıyor, taşınıyor, kiralıyor olabilirsiniz. Ya da evinize yeni eşya alabilirsiniz..

BAŞAK: Biriyle tanışabilirsiniz
Kısa bir yolculuk etme, ilginizi çeken bir konuda araştırma yapma, yazıyla ilgili bir projeye başlama fırsatı yakalayabilirsiniz. 13 Kasım yeni biriyle tanışmak için ideal. 

TERAZİ: Midas gibisiniz
Dokunduğunuz her şey altın olacak. Bir sanat eseri alabilirsiniz veya pahalı ve lüks bir şey hediye edilebilir. Evdeki gereksiz eşyalardan kurtulacaksınız. 

AKREP: Popülerliğiniz artacak
Bu hafta şans meleği yanınızda. Popülerliğiniz artacak. 13 Kasım’ı gerçek aşkı bulmak veya inanılmaz derecede zengin olmak için kullanabilirsiniz.

YAY: Yaratıcılığınız güçlü
Hisleriniz ve yaratıcılığınız çok güçlü. Tek başınıza kalıp çalışmak isteyebilirsiniz. 16 Kasım’da sosyal konularla ilgilenen bir derneğe katılmanız istenebilir. 

OĞLAK: Sosyal bir hafta
Yeni insanlarla tanışıp bağlantılar kurabilirsiniz. 13 Kasım’da bir davete gitmek kazançlı olacak. Bir arkadaşınız sizi hayatınızın aşkıyla tanıştırabilir.

KOVA: Kariyerde sıçrama var
13 Kasım’da kariyerinizde büyük bir sıçrama yapma ihtimaliniz var. En tepeye çıkmanızda yardım edecek bir etkinliğe davet edilebilirsiniz. 

BALIK: Seyahat edebilirsiniz
Ruhunuzu besleyecek maceralara atılmak için fırsatlar yakalayacaksınız. 13 Kasım’da hoşlanacağınız birisiyle tanışabilirsiniz. 16 Kasım, seyahat etmek için ideal. 

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI