"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

KOÇ: Karşınızdaki kişilerin karakterlerini biliyorsunuz. Dolayısıyla bulacağınız çözümler, bu kişilerin asla yanaşmayacakları şekilde olmamalı. Daha gerçekçi olmanız, verimli sonuçlar almanızı sağlayabilir.

BOĞA: Bazı konuların istendiği gibi yapılabilmesi için bahaneler bulmak yerine yararlı planlar yapmanız daha faydalı olur. Mayısın ilk haftasında bazı sonlanmalar, sonuçlanmalar veya kopuşlar söz konusu olabilir.

İKİZLER: Mayıs ayının ilk günlerinde mental anlamda daha fazla uyarıldığınız günlerdesiniz. Önemli işler için gayret sarf etmek istiyor ve ufak tefek şeylerle zaman kaybetmemeniz gerektiğini biliyorsunuz.

YENGEÇ: Bugünlerde kendinizi ön plana çıkararak mı, yoksa kapalı kapılar ardında planlar yaparak mı ilerlemeniz gerektiğini netleştirebilirsiniz. Ayın ilk günlerinde evinizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz.

ASLAN: Aslında sizin için faydalı konularda ya da işlerde, kendi kendinizi engelleyecek bahaneler üretiyor olabilirsiniz. Hafif bir gerilim hissedilse de, aşk hayatınızda olumlu gelişmelere açık 10 günlük süreçtesiniz.

BAŞAK: Herkesi mutlu etme çabası, limitlerinizin zorlanması anlamına gelebilir. Kendi önceliklerinizi hatırlamalısınız. Ayın ilk günlerinde rutinin dışına çıkabilir veya bazı konularda farklı yöntemler deneyebilirsiniz.

TERAZİ: Elinize, uzun vadeli planlar yapabilmenize olanak sağlayacak bilgiler geçebilir. Mayıs ayının ilk haftasında dış görünüşünüze önem verebilir, belli değişiklikler yapabilir veya alışverişlere çıkabilirsiniz.

AKREP: Mayıs ayının ilk haftasında yardımsever ve destekçi yapınızla göz doldurabilirsiniz. Sonrasında ise ikna yeteneğiniz ve onlar için yaptıklarınız nedeniyle çevrenizdekiler sizi desteklemek isteyecekler.

YAY: Çevrenizdeki kişilerle aranıza mesafe koymak isteyebileceğiniz günlerdesiniz. Aya biraz stresli başlayabilir veya sıkıntılı ortamlara girebilirsiniz. Size iyi hissettirmeyen kişilerden uzak durmanızda fayda var.

OĞLAK: Aslında yeni maceralara atılabileceğiniz, işinizde yenilikler yapabileceğiniz günlerdesiniz. Ayın ilk günlerinde değişiklik yapılması gereken durumlar oluşsa bile, mevcut pozisyonunuzu korumayı tercih edebilirsiniz.

KOVA: Bir taraftan hobilerinize zaman ayırmak, bir taraftan da sosyal anlamda sorumluluklarınızı yerine getirmek istiyorsunuz. Mayıs ayının ilk haftasında sosyal yardım faaliyetlerinde bulunabileceksiniz.

BALIK: İş hayatınız, kariyeriniz, eviniz ya da ailenizle ilgili konularda sıkıntılı durumlar sizi rahatsız edebilir. Hoş olmayan seçenekler arasında seçim yapmak yerine olayların kendi kendine akmasını beklemelisiniz.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI