"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

KOÇ: İnişli çıkışlı bir ruh hali sergilemek yerine kendinizi günün romantik etkilerine bırakmanızda fayda var. Enerjinizi sinirlenerek boşa harcamak yerine, doğru kullanmaya çalışın.

BOĞA: Belli tartışmaları doğru yönlendirmenin veya tartışmalardan kaçınmanın yollarını aramalısınız. Evinize, ailenize odaklanmalı ve aşırı tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

İKİZLER: Kendinizi meşgul etmeniz, hata yapma olasılığınızı azaltabilir. Kısa mesafeli seyahatler veya size ilham veren yerlere yapacağınız ziyaretler stresi azaltmanıza yardım edebilir.

YENGEÇ: Altından kalkabileceğinizden daha fazla iş yüklenmeniz sıkıntılı sonuçlar doğurabilir veya ufak kayıplara neden olabilir. Sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumalısınız.

ASLAN: Duygusal durumlar, iş veya özel yaşamınızda değişiklik yapma gereği doğurabilir. Aşırı tepki veriyor gibi görünebilirsiniz. Sakinliğinizi korumanızda fayda var.

BAŞAK: Hukuki, finansal, sağlıkla veya eğitimle ilgili başlıklarda tıkanıp kalma hissi hakim olabilir ya da farklı kültürlerden gelen kişiler nedeniyle problemler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Bonkörlüğünüz nedeniyle sıkıntı yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi besleyici faaliyetler, uzun vadeli ilişkileri kuvvetlendirebilir.

AKREP: Hızlı gelişen olaylar, yanlış yöne gitmenize neden olabilir. Başkaları için doğru olan şeyler sizin için de doğrudur diyemeyiz. Kendi ihtiyaçlarınıza göre kararlar almalısınız.

YAY: Maddi konulara, ailenize veya evinize odaklanmanız gereken günler. Mevcut durumunuzu iyileştirmek için yapacağınız her şey, aynı zamanda sevdiğiniz kişileri de olumlu etkileyecektir.

OĞLAK: Evinizde konfor anlayışınıza uygun değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak değişiklikler aynı zamanda daha verimli çalışma ortamlarına işaret ediyor.

KOVA: Evinizi ve ailenizi ön plana almanız, sevdiğiniz kişiler üzerinde olumlu etki bırakmanızı sağlayabilir. Planlarınızı bozmaya çalışan ya da planlarınıza karışan kişiler olabilir.

BALIK: İlginizi çeken kişilerle görüşebilirsiniz. Eskiden birlikte çalıştığınız biriyle karşılaşma olasılığınız yüksek. Aklınızdakileri açıkça dile getirebilmek, iyi hissetmenize yardım edebilir.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI