"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Güç mücadeleleri kışkırtıcı durumlar

Düşmanca tavırları olan kişiler, saldırgan grup veya ülkeler, provoke edici hareketler, tartışmalar ya da gergin ortamlar ön planda.

Otorite konumunda veya önemli pozisyonlarda olan kişilerle ilişkiler, özellikle dikkat gerektirebilir.
Güneş ve Plüton arasındaki sert açı, güç mücadelelerini akla getirse de, özel durumlar için daha ehil kişilere danışılması gerekebilir.
İnatçı, ısrarcı ya da kışkırtıcı tavırlardan uzak durmalı ve uzlaşmacı olmaya gayret etmeliyiz.
Aile, ev ve ülke başlıklı konular gündemde.
Öfkeden uzak, sevgi dolu günler.
Sağlıkla kalın...

BURÇLAR

KOÇ
Özel yaşamınızı, eviniz ve ailenizle ilgili konuları en iyi şekilde yönetebileceğiniz dönemdesiniz. Bazı konularda geç kalmamak için bir an önce adım atmanızda fayda var.

BOĞA
Belli hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak ortam oluşmuş durumda. Sadece başka biri gibi davranmak zorunda olduğunuz işlerden uzak durmanız gerekiyor, o kadar.

İKİZLER
Girişimlerinizin istediğiniz gibi ilerleyeceğine dair ipuçları yüzünü gösterebilir. Ancak bu alanda ilerlemeye karar vermeden önce girişiminizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağı konusunu da düşünmelisiniz.

YENGEÇ
Hiçbir konuda kendinizi kısıtlamanız gerekmiyor. İlerlemek istiyorsanız, izin isteyin ve yolunuza devam edin. Kendi bildiğiniz yoldan, istediğiniz amaca doğru ısrarla devam etmenin faydasını görebilirsiniz.

ASLAN
Sezgilerinize güvenirseniz, sizin için en yararlı noktaya ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda önerilerin, tekliflerin veya davetlerin olumlu taraflarına yoğunlaştıysanız, artık harekete geçmeniz gerekebilir.

BAŞAK
Bir süredir, sizin için önemli amaç ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımı dokunabilecek kişilerle iletişim halindesiniz. Artık bu kişilerden neler beklediğinizi anlatmanın zamanı gelmiş olabilir.

TERAZİ
Sosyal veya iş hayatınızla ilgili hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak planlarınız işe yaramaya başlıyor. Ancak bu esnada yaratıcı ve farklı kişilerle işbirlikleri geliştirmeniz gerektiğini unutmamanızda fayda var.

AKREP
Son zamanlarda aşk hayatınızı güzelleştirmek veya hayatınıza daha fazla heyecan katmak konusunda bazı fikirleriniz varsa, hayata geçirmenin tam zamanı.

YAY
Bugünlerde sizin için ev, aile, sosyal yaşam veya özgürlüklerin ne anlama geldiğini daha fazla düşünebilir, yapacağınız tanımlara göre hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz.

OĞLAK
Hangi ilişki, işbirliği ya da sevgi temalı bağlarınızın yararınıza işlediği konusunda daha fazla düşünebilirsiniz. Kafanızdaki fikirler netleştiği takdirde bu yönlü araştırmalara girebilirsiniz.

KOVA
Maddi başlıklı konuları, ekonomik durumunuzu, duygusal ilişkilerinizi ya da iş hayatınızı ilgilendiren alanlarda pek çok seçeneğiniz olabilir. Aralarından en kısa zamanda en fazla geri dönüş alabileceklerinize yoğunlaşmanız gerekiyor.

BALIK
Biraz zorlu olsa bile, özel yaşamınıza ya da size iyi gelecek düzenlemeler veya anlaşmalar üzerine yoğunlaşmalısınız. Bu anlamda harekete geçerseniz, yolunuzun açık olduğunu fark edebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI