"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Gergin etkiler gündemde

Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz. Ancak dengeleyici açıların da bulunması olayların mart ve nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor.

Güneş ve Plüton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir.
Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almıştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum.
Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle biraz daha olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ
İş hayatınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda tartışma ortamlarına çekilebilirsiniz. Duygularınızı suistimal eden veya sizi duygusal anlamda yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişilere teslim olmak yerine, tartışmalardan kaçınmak veya zamana yaymak daha doğru olacaktır.

BOĞA
Politik ve zarif olmaya çalışmanız güzel. Ancak, bu özelliğinizi kullanmaya veya suistimal etmeye çalışan kişileri alttan almaya çalışmakta zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. Bu tür kişilerle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.

İKİZLER
İşleri veya ilişkilerinizi başkalarına olduğu kadar size de uyabilecek şekilde düzenleyebilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Halledilmesi veya tamamlanması gereken işler sizi bekliyor sevgili İkizler!

YENGEÇ
Yapılan hareketlere bir şekilde tepki vermeniz gerekebilir. Ya onlarla birlikte hareket edersiniz ya da olanları görmezlikten gelirsiniz. Sizin seçiminiz hangisi?

ASLAN
Sizden çok diğer kişileri ilgilendiren olaylara boşu boşuna dahil olmanın bir nedeni yok. Daha doğrusu bu kadar kendinizi yormanızı gerektirecek bir durum ortada görünmüyor. Sırf yanlış anlaşılmamak için gereğinden fazla zorlanmaya değmez.

BAŞAK
Aslında sizin için yararı olmayan konulara, sırf başka kişiler istiyor diye bağlı kalmanın bir nedeni olmadığını anlayabileceğiniz günlerdesiniz.

TERAZİ
Bazı kişiler kendilerini engellediğinizi, yollarına çıktığınızı veya sizi zorlamak gerektiğini düşünerek sizi tartışma ortamlarına ya da güç mücadelelerine çekebilirler. Politik olmaya çalışmalısınız.

AKREP
Hayatınızı güzelleştirebilecek, yaşam standartlarınızı iyileştirecek veya pratik konularda bazı önlemler alabilecek günlerdesiniz. Bu anlamda elverişli durumlar varken girişimleri ertelememekte fayda var.

YAY
Bırakın her şey kendiliğinden hallolsun, aksi takdirde küçücük olaylar devlet meselesi haline gelebilir. Daha esnek ve kayıtsız kalmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz.

OĞLAK
Karşı taraftan beklediğiniz davranışları siz sergilemiyor olabilirsiniz. Bu anlamda haksızlık yaptığınızı fark etmeniz bile, adil davranmanızı sağlamayabilir. Dikkat!

KOVA
Bazı kişilerin kontrolü altında olması gereken olayları akışına bırakmamalısınız. Siz de ne tür kontroller yapılması gerekiyorsa yapmalı veya hangi detaylara odaklanılması gerekiyorsa odaklanmalısınız.

BALIK
Hedef ve amaçlarınıza ulaşmak için tüm gücünüzü ve kaynaklarınızı kullanabilirsiniz. Buna rağmen size meydan okuyan kişiler olabilir. Bu kişilere karşı kendinizi veya yaptıklarınızı savunmak yerine, yeri doldurulması zor işler yaptığınızı göstermeye çalışmanızda fayda var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI