"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Doğru iletişim kuralım

Sabah saatlerinde, ilişkilerde sürprizler veya olumlu etkileşimler yaşanabilir. Ancak devamında Ay, günün çoğunu boşlukta geçiriyor. Dün yaşanan tutulmanın hassas etkileri bugün de kendini hissettirebilir. Doğru iletişim kurmaya özen gösterelim derim Niobe’ce.


Koç
İşe yarar veya yolunda giden şeylerle, artık işe yaramayan veya yolunda gitmeyenleri ayırma zamanı. Bazı şeyler açıkça ortadayken görmenizde ya da gerekli dersleri almanızda fayda var.

Boğa
Hayatınızla ilgili önemli değişiklikler yapmanız gerekebilir. Önemli olan yapacağınız değişikliklerin mümkün olabilmesi. Bazı kişilerin fikirlerini imkansız olarak değerlendirebilirsiniz.

İkizler
Kaçınılması zor değişiklikler söz konusu olabilir. Bırakın her şey akışında yolunu bulsun. Siz müdahale etmezseniz, olayların kendiliğinden şekillendiğine şahitlik edebilirsiniz.

Yengeç
Yakında pek çok alanda aradığınız destek veya yardımı alabilirsiniz. Dolayısıyla bu alanda daha önce başarısız olmuş girişimleriniz ya da yüzünüze kapanan kapılar varsa, bu sefer geçmişi bir kenara bırakıp, geçmiş yaşanmamış gibi davranmanın faydasını görebilirsiniz.

Aslan
Önümüzdeki bir hafta boyunca bazı konulardaki fikir, düşünce veya duygularınız sıklıkla değişebilir. Dolayısıyla bugünlerde bazı kişileri bir kenara çekip, birtakım konularda beyanlarda bulunmamanızda fayda var.

Başak
Bazı kişilere soracak çok fazla sorunuz olabilir. Ancak bu kişiler yanıt vermeye hazır olmayabilirler. Yetersiz veya isteksiz yanıtlar nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz günlerdesiniz.

Terazi
Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacağınız bir gün. Diğerleri sorunların çözümü için saatler harcarken, siz en zor problemlere dahi hızlı ve pratik çözümler bulabilirsiniz.

Akrep
Konsantrasyonunuzu bozmamalı, mevcut iş ve projelerinize odaklanmaktan vazgeçmemelisiniz. Farklı alanlara da kaymamanız durumunda üzerinde yoğunlaştığınız işleri halledebilecek durumdasınız.

Yay
Uzun vadeli düşünebilir, grup çıkarları ya da ekip çalışmalarının başarılı olabilmesi adına kendi istek veya ihtiyaçlarınızı geride bırakabilirsiniz. Aksi bir durumda ise istediğiniz tepkileri almanız zor olabilir.

Oğlak
Bazı plan veya projelerinizin uzun dönem getirilerini veya uygulanabilirliklerini sorgulamanıza neden olabilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Bu esnada işaretleri yorumlarken, daha önce işler iyi gitmediğinde olanları hatırlamanız bu sefer size yardımcı olmayabilir.

Kova
Olan biten olumsuz gelişmeler veya bazı aksilikler aslında ortaya daha mükemmel sonuçlar çıkması için koşulları oluşturmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla diğerleri olayları aynı gözle görmese bile siz olumlu olmaya çalışmalısınız.

Balık
Bugünlerde yaşanan olaylara umutsuzca yaklaşmak yerine daha olumlu olmaya çalışmanız, daha fazla yol almanızı sağlayabilir. Konu her ne ise, inanarak devam etmeniz gerekiyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI