"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Diyaloglar motive edebilir

İletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz.


Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz.
Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz.
Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor.
Hepinize keyifli sohbetler.
Sağlık ve sevgi ile kalın.

KOÇ
Mevcut iş ve konularla baş etmenin tek yolu yaratıcı düşünmek olacağa benziyor. Bu alanda bazı endişeleriniz olsa da, görmezden gelmenizde fayda var.

BOĞA
Olumlu düşünmeli ve olumlu yaklaşımlar içerisinde olmalısınız. Çevrenizdeki kişileri ne istediğiniz veya sizi neyin mutlu edeceği konusunda bilgilendirirseniz herkesin bu konuda çalışmaya başladığını görebilirsiniz.

İKİZLER
İlişkilerinizi geliştirmek, iletişim halinde olduğunuz çevreleri genişletmek için uygun zamanlardasınız. Ancak, size çok fazla yararı dokunmayacak ilişkilerden ya da gönüllü olarak kabul edeceğiniz görevlerden kaçınmanızda fayda var.

YENGEÇ
Maddi açıdan kar edebilmek amaçlı bazı ön plana çıkmamış fikirleriniz olabilir. Aynı şekilde, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz de çok sayıda fikirleriniz var. Bu fikirlere gereken önemi vermeniz durumunda, uzun vadeli olabilecek işlere atılımda bulunabilirsiniz.

ASLAN
Bugünlerde yaşanan olaylar kim olduğunuzu ve ne istediğinizi daha fazla sorgulamanıza neden olabilir. Ayrıca, bugünlerde istekleriniz evren tarafından duyulabilir ve cevaplanabilir.

BAŞAK
Bazen kadere güvenmek ve ilerlemeyi sürdürmek en doğrusudur. Diğerleri halinden memnun olduğuna ve aynı şekilde düşündüğüne göre, sizin detaylara ya da prensiplere takılı kalıp fren yapmanızın bir anlamı olmayabilir.

TERAZİ
Yapmak zorunda olduğunuz işler, görev ve sorumluluklarınız yaşam enerjinizi tüketiyor ve hayattan zevk almanızı engelliyor olabilir. Biraz daha özgür davranmaya çalışmalısınız. Özgür alan yaratmak için değişikliklere ihtiyacınız var.

AKREP
Ekonomik anlamda veya ticari başlıklı konularda doğru yoldasınız. Şu an için bu durumu göremiyor veya görebilecek zaman ayıramıyor olsanız bile, her şey yolunda gidebilir.

YAY
Hayatınız doludizgin ilerleyeceği bir dönemde. Popülerliğiniz artıyor ve oradan oraya yetişmek için zaman bulmakta zorlanıyorsunuz. Dert etmemeniz gereken tek şey, herkesi memnun edebilme çabası olmalı. Zira, biliyoruz ki bu hiç de kolay değil!

OĞLAK
Belli kurallar, hukuki konular ya da anlaşmalar söz konusu olduğunda, maddi kaynaklarınızı sonuna kadar kullanmaktan çekinmeyin. Neyse ki, belli problemleri çözmenize yardımı dokunabilecek veya kararlar almanızı sağlayabilecek kişiler yakınınızda olacak.

KOVA
Yerine getirmesi zor çok fazla anlaşma, iş ya da plan sizi bekliyor olabilir. Her şeye yetişmek çok kolay olmayacağı için bir iş bölümüne ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz ya da biraz yavaşlasanız iyi olur.

BALIK
Kendinize, işbirliklerinize ve ilişkilerinize güvenmeyi bırakmamalısınız. Ancak, yine de bu güveni kaybederseniz, hiç kimsenin bunu hissetmemesinde fayda var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI