"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Motorize patronlar

İş dünyasının hız ve adrenalin tutkunu patronları dünyaca ünlü motosiklet markası Harley Davidson’ın yeni modellerinin tanıtımında buluştu.

Motorize patronlar

Harley-Davidson Bosphorus’un sahibi Ali Çakırkaya’nın ev sahipliğinde Harley-Davidson Maslak showroom’unda gerçekleşen tanıtıma, İzzet Özilhan ve İlhan Sabancı’nın da olduğu isimler motosikletleriyle geldi.

Motorize patronlar

İki adet yeni modelin üzerinde yapılan özel çalışmalar motor tutkunları tarafından büyük beğeni gördü.

Motorize patronlar
İlhan Sabancı ve İzzet Özilhan’ın da aralarında olduğu ünlü işadamları, Harley-Davidson’ın yeni modellerini test etti.

Başarıyı kutladılar

Gültekin Güvensoy’un sahibi olduğu Bodrum’daki Casa Costa Otel bünyesinde hizmet veren Moon Beach, başarılı geçen yaz sezonunu kutladı. Kutlamaya Moon Beach’in işletmecisi Erkan Ünal ev sahipliği yaptı.

Barış için bir dal yeter

Mayıs ayında gerçekleşecek olan Beşiktaş Uluslararası Bahçe ve Çiçek Festivali, önceki gün Akaretler Sıraevler’de düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Tanklar, savaş uçakları, füzeler, asker postalları ve silahlar, çiçeklerle süslendi.
Beşiktaş Belediyesi’nin 21 Eylül Dünya Barış Günü’nde düzenlediği “Barış için bir dal da sen uzat” etkinliğine Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, ABD, Hollanda ve Almanya Konsolosları ile üç semavi dinin temsilcileri katıldı.

Katılımcılara Beşiktaş’ın simgesi olan ıhlamur fidanlarının dağıtıldığı etkinlikte, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da “Çiçekler bize barışı simgeliyor. Silahlar mermi değil çiçek olsun, tanklar top değil çiçek dağıtsın” dedi.

Haber oldu

İngiltere’deki birçok dergiye kapak olan ve gazetelerin sık sık yer verdiği Bee Goddess markasının sahibi tasarımcı Ece Şirin, son olarak Financial Times’a haber oldu.
Ece Şirin’in 8 yıl önce Türkiye’den başlattığı ‘Tılsım Mücevher’ akımının dünyayı sardığını belirten Financial Times’ın ‘ How To Spend It’ eki, moda haftasına özel yayınlandığı versiyonunda, Şirin’in tasarımlarına yer verdi.
Gazeteci Vivienne Becker’ın kaleme aldığı haberde, Ece Şirin’in geçtiğimiz aylarda da ‘Yılın En Vizyoner ve Yaratıcı Mücevher Tasarımcısı’ seçildiği de belirtildi.

X