"Ünal Özüak" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ünal Özüak" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ünal Özüak

Milli koç şampiyon

YARI finaller başlamadan; ‘Kupa Beyi’ Ergin Ataman kenarında olduğu bir başka takımı daha şampiyonluğa taşıyacaktır’ demiştim ve Cimbom silip süpürüp şampiyon oldu.

Tabii ki bilgelik övünmesi var ama, bu referansımla, başka bir şey söyleyeceğim de ondan böyle girdim yazıya... Avrupa Şampiyonası eylülde... Milli Takımımızın, Avrupa vizesi alması çok olası... Kehanet değil, bilerek konuşuyorum. Tanyeviç tezgahı derhal bırakılarak, ‘MVC’ (En değerli koç) Ergin Ataman, Milli Takım’ın başına getirilmeli.

Ndong çaldı ve...

MAÇA dönecek olursak, şampiyonluk ‘Cenk’ine, ‘Akyol’un beş tane mükemmel üçlüğüyle hızlı girdi Cimbom... Aslan gibi yapılan sert savunmanın paradında kaldı tüm Banvit hücumları... İkinci yarıda yardımcı aktörlükten baş role gelen, ‘Yılın adamı Arroyo’ takımını kupaya taşırken başta Cenk olmak üzere atıcılar yağmur olup yağdılar. Sahasında namağlup olan G.Saray, bu başarısını şampiyonlukla taçlandırdı.

 

 

 

 

 

X