MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Cengiz SEMERCİOĞLU244Onur BAŞTÜRK239Kubilay KESKİN102Ayşe ARMAN89Gökhan KİMSESİZCAN79Ömür GEDİK64Tolga AKYILDIZ56Yalçın BAYER52Ali Atıf BİR52Pakize SUDA45Şenay DÜDEK42Ertuğrul ÖZKÖK40Ahmet HAKAN34Fatih ALTAYLI33Ebru ÇAPA32Kanat ATKAYA26Hikmet Demirkol26İzzet ÇAPA24Cenker TEZEL22Serdar TURGUT17Melike Karakartal14Doğan HIZLAN13Gila BENMAYOR13Pako'nun Sayfası11Mehmet Y. YILMAZ11Fatih ÇEKİRGE11Tuna KİREMİTÇİ11 Yaşar SÖKMENSÜER10Lale Barçin İMER10Bekir COŞKUN9Yener SÜSOY9Yorgo KIRBAKİ8İpek DURKAL8Hadi ULUENGİN7Oğuz ARAL7Yurtsan ATAKAN7Deniz SİPAHİ7Melike Birgölge7Yasemin BORAN6Vahap MUNYAR6Armağan ÇAĞLAYAN6Yılmaz ÖZDİL6Savaş ÖZBEY6Doğan ULUÇ5Yalçın DOĞAN5Sahrap SOYSAL5Bahar KORÇAN5Rauf TAMER5Yonca TOKBAŞ5Ayçe DİKMEN5Melis ALPHAN5Gamze CİZRELİ5Ajda PEKKAN5Enis BERBEROĞLU4Erkan ÇELEBİ4Ferai TINÇ4İsmet SOLAK4Uğur CEBECİ4Şükrü KIZILOT4Erman TOROĞLU4Nora ROMİ4Banu TUNA4Erdal İPEKEŞEN4Mevlüt TEZEL4Yonca TOKBAŞ - Kelebek4Ayşe ARAL4Bahar AKINCI4Oya BERBEROĞLU3Salih UÇAR3Tufan TÜRENÇ3Güzin Abla3Figen BATUR3Niobe Aslı Temel3Tekin ARAL3Selim AKÇİN3Yeşim Çobankent3Özgür BOLAT3Sibel Arna3Adnan KAYA3Pucca Günlük3Faruk BİLDİRİCİ3Gülse BİRSEL3Cüneyt ÜLSEVER2 Dursun GÜNDOĞDU2Kurthan FİŞEK2Tuğrul ŞAVKAY2Mehmet Ali BİRAND2Nurten ERK TOSUNER2Şükrü KÜÇÜKŞAHİN2Zeynep BÖLÜKBAŞI2Nil KARAİBRAHİMGİL2Suna DUMANKAYA2Nedim BUBİK2Ayşe ÖZEK KARASU2Eray GÖRGÜLÜ2Bülent KATARCI2Gila Benmayor - English2Sedat ERGİN2Ezgi Başaran2Ertan ACAR2

Tarkan

Tarkan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tarkan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.519 Tarkan haberi bulunmuştur.

Tarkan Hakkında

Tarkan Tevetoğlu yani kısaca Tarkan,  17 Ekim 1972  Neşe ve Ali Tevetoğlu çiftinin 6 çocuğundan biri olarak Batı Almanya'nın Renanya-Palatina eyaletindeki Alzey kasabasında doğup büyüdü, 14 yaşında ailesiyle birlikte Türkiye’ye yerleşti ve müzikle ile olan serüveni aldığı eğitimlerle çocukluk yıllarında başlamış oldu.


Eğitim yıllarının başladığı Karamürsel’de ilk müzik eğitimini almaya başladı. İleri Musiki Derneği'nde eğitim alarak Türk Sanat Müziği hakkında bilgi sahibi oldu. Akıp giden zamanla birlikte ailesinin İstanbul’a taşınması üzerine, Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde eğitimine devam etti ve çeşitli mekânlarda sahne almaya başladı. İlerleyen yıllarda İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu’yla tanışıp bir albüm anlaşması imzaladı. Tarkan, 1992'nin sonlarına doğru ilk stüdyo albümü olan Yine Sensiz'i piyasaya sürdü ve albümdeki "Kıl Oldum" şarkısıyla çıkış yaparak büyük beğeni toplamış oldu. 


1994'te yayımladığı ikinci stüdyo albümü Aacayipsin ve 1997'de yayımladığı üçüncü stüdyo albümü olan Ölürüm Sana ile parasal anlamda başarı yakaladı. Ölürüm Sana albümünden çıkan "Şımarık" single'ı, birçok ülkenin ulusal listesine giriş yaptı. 1998'de Universal Music Group ile anlaşma imzalayan Tarkan, 1999'da piyasaya sürdüğü toplama albümü ile çeşitli ülkelerden platin ve altın sertifikalar kazanarak başarısını pekiştirmiş oldu. 2001’de yayımladığı stüdyo albümü olan  Karma'daki "Kuzu Kuzu, "Hüp" ve "Verme" şarkılarını ilk kez kliplendirdi. İki yıl sonra çıkarttığı “Dudu” albümüyle yeniden ticari anlamda başarı elde etti. Avrupa listelerine giriş yaptığı  Come Closer adlı ilk İngilizce albümüyle başarısını Avrupa’ya da kanıtlamış oldu. Altıncı stüdyo albümü olan  Metamorfoz'u yayımladı. Albümde yer alan sözler, Türk Dil Kurumu tarafın takdir edildi. 


Tarkan müzikal başarılarının yanı sıra birçok sosyal projede de yer aldı. Günümüzde başarılarıyla, Mega Star olarak anılan Tarkan bugüne kadar 15 milyonun üzerinde albüm satmıştır. Tarkan 11 Mart 2016 tarihinde dokuzuncu stüdyo albümü olan “Ahde Vefa”yı yayımladı. Başarılı sanatçı özel hayatıyla sık sık gündeme gelirken, 29 Nisan 2016'da sevgilisi Pınar Dilek ile evlendi.
 
  

 

Tarkan Haberleri

Manavgatta Namlı Kasap açıldı

Manavgat'ta 'Namlı Kasap' açıldı

Manavgat'ta 'Namlı Kasap' açıldı

23.4.2017Antalya
İş dünyası Bodrumdaki zirvede buluştu

İş dünyası Bodrum'daki zirvede buluştu

İş dünyası Bodrum'daki zirvede buluştu

22.4.2017Muğla
Türkiyenin en iyi 100 albümü

Türkiye'nin en iyi 100 albümü

Aşkımız da kahrımız da onlarla... Neşemizde de izleri var, hüznümüzde de... Birleşen kalplerimizde, ayrılan ellerimizde, alnımızdan dökülen terde, çaldığımız ıslıkta, bebeğimize söylediğimiz ninnide... İsyan çığlığımız, öfkemiz, hasretimiz, mağlubiyetimiz, zaferlerimiz, aşklarımız, acılarımız onlar... Şarkılar... Bu şarkıları içeren nice güzel albüm yapıldı ülkemizde. Sizi bugün Türkiye’nin müzikli yoluna çıkarıyoruz. Müzisyenlerden, yorumculardan, eleştirmenlerden, prodüktörlerden oluşan 100 kişilik dev jürimiz Türkiye’nin en iyi 100 albümünü seçti. Sadece içerdikleri değil, mecburen dışarıda kalanlarla bile muazzam bir liste bu. Bu seçkiyi meydana getirmek için Hürriyet Pazar’ın tüm editör ve muhabirleri müthiş bir emek verdi. Listeye katkı sunan jüri üyelerine ve gönlümüzde taht kuran bu şarkıların sahiplerine teşekkürlerimizle; işte Türkiye’nin müzikal mirası...

22.4.2017Keyif
Bu yaz bana takılın partileyelim

Bu yaz bana takılın partileyelim

Arap ezgilerine sahip ‘Yalla’ şarkısıyla gece kulüplerini inletirken, seksi klipleri de müzik kanallarını renklendiriyor. Şarkısı tüm dünyada internette 165 milyondan fazla tıklanıyor. 30’larının başındaki Romen şarkıcı Inna, yeni parçası ‘Gimme Gimme’ için Türkiye’deydi. Biz de yanındaydık...

21.4.2017Hayat
Tarkanın nikah heyecanı

Tarkan'ın nikah heyecanı

Geçen yıl nisan sonunda 31 yaşındaki Pınar Dilek'le yaşamını birleştiren Megastar Tarkan, Almanya'da yeniden nikah heyecanı yaşadı.

18.4.2017Magazin
Mazhar Alanson: “Şöhret Afettir”

Mazhar Alanson: “Şöhret Afettir!”

Türkiye’de çağdaş pop/rock müziğin öncülerinden MFÖ’nün kurucularından biri, üniversitelilerin ve hatta memleketin Mazhar Abi’si, Mazhar Alanson bu hafta kampüste!

18.4.2017Kampüs
Mustafa Ceceli:İrem benim kıymetlim

Mustafa Ceceli:İrem benim kıymetlim

Mustafa Ceceli’nin yeni albümünde İrem Derici ile düet yaptığı “Kıymetlim” şarkısı beklenenin üzerinde ilgi gördü. Klip ilk 2 haftada 20 milyonun üzerinde izlenme rakamına ulaştı. “Bu çok uzun zamandır planladığımız bir işti. İrem hakikaten benim kıymetlimdir” diyen Ceceli ile buluştuk, hem albümü, hem sektörü hem de planlarını konuştuk.

17.4.2017Magazin
Türkiyenin tek seçmenli sandığı

Türkiye'nin tek seçmenli sandığı

BATMAN merkeze bağlı Yolveren Köyü’nde yaşayan ve tek seçmen olan Muhtar Mehmet Alcu, oyunu sandığın kurulduğu Demirbilek Köyü Çeşmebaşı mezrasında kullandı. Sandık Başkanı Ramazan Kaban, "Türkiye’de oy işlemlerini en erken bitiren sandık olduk" dedi. Manisa'nın Demirci ilçesinde 12 seçmeni bulunan Kayranokçular Mahallesi'nde ise oy kullanma işlemi 12 dakika sürdü.

16.4.2017Gündem
Ünlüler oylarını böyle kullandı

Ünlüler oylarını böyle kullandı

Megastar Tarkan, 16 Nisan Referandumu için oyunu Sarıyer, Çamlık Sitesi Yönetim binasında kullandı. Yayımladığı videolarla sosyal medyada birden bire ün kazanan Nusret Gökçe oyunu oyunu kullandıktan sonra yayınladığı fotoğrafı ile yine şaşırttı.

16.4.2017Gündem
Oyunu da böyle kullandı... Sandık görevlileri şaşırdı

Oyunu da böyle kullandı... Sandık görevlileri şaşırdı

Megastar Tarkan, 16 Nisan Referandumu için oyunu Sarıyer, Çamlık Sitesi Yönetim binasında kullandı. Yayımladığı videolarla sosyal medyada birden bire ün kazanan Nusret Gökçe oyunu oyunu kullandıktan sonra yayınladığı fotoğrafı ile yine şaşırttı. Sandık görevlilerinin şaşkın bakışları arasında oyunu 'tuzlama' hareketiyle atan Nusret Gökçe’ye yüzlerce yorum yapıldı.

16.4.2017Gündem
Tarkan oyunu kullandı

Tarkan oyunu kullandı

Ünlü sanatçı Tarkan, oyunu Sarıyer, Çamlık Sitesi Yönetim binasında kullandı.

16.4.2017Magazin
Ya Kızılderili oluyor, ya mafya

Ya Kızılderili oluyor, ya mafya!

Almanya’nın Köln kentinde yaşayan oyuncu Alidemarco Işık, film ve dizilerde ya mafya babası ya da Kızılderili rollerinde oynuyor. Köln doğumlu Işık’ın oyunculuğa geçiş hikayesi bir hayli ilginç.

15.4.2017Magazin
Doğu Marmara iş dünyası tek çatısı altında birleşti

Doğu Marmara iş dünyası tek çatısı altında birleşti

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), 22. bölgesel federasyonunu Doğu Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (DOĞUMARSİFED) adıyla Kocaeli merkezli olarak kurdu.

13.4.2017İstanbul
Anne kokusuyla hayata bağlandı

Anne kokusuyla hayata bağlandı

Anne kokusuyla hayata bağlandı

10.4.2017İzmir
Terlikler (Dila Tarkan)

Terlikler (Dila Tarkan)

.

7.4.2017Magazin
D&R 20. yılında 200 milyon ziyaretçi ağırlayacak

D&R 20. yılında 200 milyon ziyaretçi ağırlayacak

D&R 20. yılında 200 milyon ziyaretçi ağırlayacak

5.4.2017İstanbul
Fikret Orman transferi açıkladı

Fikret Orman transferi açıkladı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, canlı yayında soruları yanıtladı. Orman, Aziz Yıldırım'ın futbol zirvesinde kendisi hakkında söylediklerinden, Şenol Güneş'in durumundan ve transferlerden ve Talisca'nın bonservisi konusunda açıklama yaptı.

4.4.2017Futbol
Aleyna dünya starı olsun tabii ama nasıl

Aleyna dünya starı olsun tabii ama nasıl?

Aleyna Tilki 17’nci yaşına girerken “Seneye dünya starıyım” açıklamasını yaptı. Üstelik Lady Gaga ile aynı gün doğmuş olmasının tesadüf olmadığını belirterek... Sizce Aleyna fazla mı iddialı yoksa olması gereken bu mu?

2.4.2017Magazin
Çukurovalı KOBİ’ler BORGİP’in Mersin toplantısında buluştu

Çukurovalı KOBİ’ler BORGİP’in Mersin toplantısında buluştu

Çukurovalı KOBİ’ler BORGİP’in Mersin toplantısında buluştu

31.3.2017İstanbul
Dünyada olanlar isyan edilmeyecek gibi değil

Dünyada olanlar isyan edilmeyecek gibi değil

‘Neyse’ grubu, beş yıllık aranın ardından ikinci albümleri ‘Haykırmadan Anlatamam’la karşınızda. Grupla, “Bir şeyleri anlatabilmek için haykırma arzusuna kapılıyoruz” diye tarif ettikleri, protest söz ve müziklerin ağır bastığı 10 şarkılık albümlerini konuşmak için bir araya geldik.

31.3.2017Keyif
Çakırcalı Efe sahnede

Çakırcalı Efe sahnede

Çakırcalı Efe sahnede

30.3.2017Mersin
Alpay: 2017 yılında Kırklareli’nde 5 bin istihdam hedefleniyor

Alpay: 2017 yılında Kırklareli’nde 5 bin istihdam hedefleniyor

Alpay: 2017 yılında Kırklareli’nde 5 bin istihdam hedefleniyor

27.3.2017Kırklareli
Çanakkale Ruhunun Atatürkü Göksel Kaya gözaltına alındı

Çanakkale Ruhu'nun Atatürk'ü Göksel Kaya' gözaltına alındı

Atatürk'e benzerliği ile tanınan tiyatro ve sinema sanatçısı Göksal Kaya, hakkında çıkan tutuklandığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Devam eden bir dava nedeniyle ifadesine başvurulduğunu söyleyen Kaya, yapılan haberler nedeniyle de savcılığa suç duyurusunda bulundu. Göksek Kaya, ifadesini verdikten sonra bırakıldı. Kaya, sinema yönetmeni Sinan Çetin'in yönettiği Çanakkale Ruhu filminde Mustafa Kemal'i canlandırmıştı.

27.3.2017Gündem
Kenan Şeranoğlu güzellik kremi ile döndü

Kenan Şeranoğlu güzellik kremi ile döndü

Kurduğu 'Titan Saadet zinciri' ile adından uzun süre söz ettiren Kenan Şeranoğlu (50), 140 kilo girdiği hapishaneden 70 kilo çıktı. Şeranoğlu bir süredir, güzellik kremi satışı yapan bir şirketin faaliyetlerini yürütüyor.

27.3.2017Ekonomi
Manavgatta Dağ Bisikleti Maratonu (2)

Manavgat'ta Dağ Bisikleti Maratonu (2)

Manavgat'ta Dağ Bisikleti Maratonu (2)

26.3.2017Antalya
MHP Kaşta Kolak seçildi

MHP Kaş'ta Kolak seçildi

MHP Kaş'ta Kolak seçildi

25.3.2017Antalya
Taklit üründe korkutan vergi kaybı

Taklit üründe korkutan vergi kaybı

Marka Koruma Grubu (MKG), Türkiye’de kaçak, sahte ve taklit ürün ticaretinin ulaştığı boyuta ilişkin raporu açıkladı. Raporda kaçak, sahte ve taklit üründe Çin’in ardından dünya 2'ncisi olan Türkiye’nin yıllık vergi kaybının 7,2 milyar dolar olduğu bildirildi.

24.3.2017Ekonomi
Hayranları Beren Saati tanıyamadı

Hayranları Beren Saat'i tanıyamadı

Şıklığıyla bilinen Beren Saat tarz değiştirdi. Önceki gün muayene olmak için Nişantaşı’na giden güzel oyuncuyu hayranları tanımakta zorlandı

24.3.2017Magazin
Kepezde Nevruz kutlaması

Kepez'de Nevruz kutlaması

Kepez'de Nevruz kutlaması

21.3.2017Antalya
Tarkan, imar mağduru oldu

Tarkan, imar mağduru oldu

Ünlü sanatçı Tarkan'ın Bayrampaşa'daki arsasının üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kavşak geçirdi. Tarkan itiraz etti ama sonuç değişmedi…

21.3.2017Gündem
“4. sanayi devrimi için hazırlıklı olmalıyız”

“4. sanayi devrimi için hazırlıklı olmalıyız”

“4. sanayi devrimi için hazırlıklı olmalıyız”

20.3.2017Bursa
Evlilik programları ve yasak meselesi

Evlilik programları ve yasak meselesi

KHK kararının ardından evlilik programlarıyla ilgili tartışmalar kızıştı. Esra Erol “Ben bu çamurun içinde olmayacağım” dedi, Zuhal Topal ona gönderme yaptı: “Ben sesimi titreterek konuşmuyorum. Yıllarca engelliler için program yaptım izlenmedi, en çok izlenen evlilik programları.” Konsey bu programların yasaklanmasını nasıl değerlendiriyor?

19.3.2017Magazin
Biz her bahar aşık oluruz

Biz her bahar aşık oluruz

Yüzdük yüzdük, kuyruğuna geldik. Önümüz güneş, çiçek, kelebek; bereketi, bolluğu, neşesiyle bahar gelecek. Doğayla birlikte biz de yenileneceğiz. Yağmurdan, çamurdan yorgun ruhlarımız dinlenecek; fırtınadan, soğuktan üşümüş kalplerimiz titreşecek. Sanatla, sporla, edebiyatla ama en çok da aşkla. Vatan aşkı, renk aşkı, spor aşkı, seyahat aşkı... Buyurun size sinemadan televizyona, teknolojiden modaya, seyahatten spora bizi bizden alacak aşk trendleri...

18.3.2017Keyif
İstihdam seferberliğine destek

İstihdam seferberliğine destek

İstihdam seferberliğine destek

18.3.2017Sakarya
Suriye tartışması tahrik sayılsın

'Suriye tartışması tahrik sayılsın'

20 yıllık aile şoförlerini aralarında çıkan Suriye tartışması sonucu öldüren Burhanettin Tarkan Yürür hakkında, haksız tahrik maddesinin uygulanması istendi.

17.3.2017Gündem
Hamdi Alkan: Keşke onu böyle üzmeseydim

Hamdi Alkan: Keşke onu böyle üzmeseydim

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, kişisel film arşivinden derlediği özel koleksiyonunu görücüye çıkardı.

16.3.2017Magazin
Ozan Doğulu kimdir Ozan Doğulunun eşi kim

Ozan Doğulu kimdir? Ozan Doğulu'nun eşi kim?

Ozan Doğulu, sosyetik güzel Tuba Peksayar ile samimi görüntüleriyle gündeme geldi. Evli ve 3 çocuk babası olan Ozan Doğulu’nun eşi, yaşı ve özel yaşamı gibi bilgiler merak ediliyor. Peki, pek çok şarkının aranjörlüğünü yapmış olan Ozan Doğulu kimdir, kaç yaşında? İşte, hakkındaki detaylar!

16.3.2017Kelebek
Hekimlerden fotoğraf ve resim sergisi

Hekimlerden fotoğraf ve resim sergisi

Hekimlerden fotoğraf ve resim sergisi

14.3.2017İzmir
Oğuzhanı izlemeye geldiler

Oğuzhan'ı izlemeye geldiler

Avrupa’nın en ünlü oyuncu izleme sorumlularından Derek Bragg, Beşiktaş’ın, Kayseri ile sahasında oynadığı karşılaşmayı yerinden takip etti.

13.3.2017Spor Arena
Aysel’in 2 geliyor

Aysel’in 2 geliyor

2013 yılında yayınlanan “Aysel’in” adlı saygı albümünün ikincisi için anlaşma yapıldı. Çalışma, Aysel Gürel’in 10’uncu ölüm yıldönümünde çıkacak.

12.3.2017Magazin
Yıl 2017, hâlâ ‘Bu şeytan icadı, çalmayın’ diyenler var

Yıl 2017, hâlâ ‘Bu şeytan icadı, çalmayın’ diyenler var!

Dile kolay, 30 yıldır Türkiye’de ‘heavy metal’ müzik yapıyorlar. Türkiye’nin en uzun ömürlü metal grubu Pentagram, 30. yılında sevilen şarkılarını yeniden yorumladığı ‘Pentagram Akustik’ adlı bir albümüyle yeniden sahnelerde... Tüm dünyada albüm satışlarının düştüğü, Türkiye’de metal müzik dinleyicisinin gitgide azaldığı bir dönemde efsane bir kadroyla gümbür gümbür gelen Pentagram, “İnsanların söyleyecek sözleri olduğu sürece heavy metal yaşamaya devam edecek” diyor. Grubun üyeleriyle bir araya geldik, hayatı ve müziği konuştuk.

11.3.2017Keyif
Fikret Orman Atinada sirtakiyle coştu

Fikret Orman Atina'da sirtakiyle coştu

UEFA Avrupa Ligi'nde Olympiakos ile karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş Atina'da müthiş ağırlandı... Olympiakos başkanı Vangelis Marinakis, Beşiktaş Başkanı Fikret orman ve yönetimi için maç öncesi gece kulübü kapattı. İki takımın başkanı Yunanistan'ın Tarkan'ı olarak bilinen Antonis Remos ile sabahlara kadar coştular ve karşılıklı sirtaki oynadı.

9.3.2017Spor Arena
Fikret Orman’dan Atinada sirtaki şov

Fikret Orman’dan Atinada sirtaki şov

UEFA Avrupa Ligi'nde Olympiakos ile karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş Atina'da müthiş ağırlandı... Olympiakos başkanı Vangelis Marinakis, Beşiktaş Başkanı Fikret orman ve yönetimi için maç öncesi gece kulübü kapattı. İki takımın başkanı Yunanistan'ın Tarkan'ı olarak bilinen Antonis Remos ile sabahlara kadar coştular ve karşılıklı sirtaki oynadı.

9.3.2017Spor
Hazır olun Türkiye Drone Ligi başlıyor

Hazır olun! Türkiye Drone Ligi başlıyor!

Türkiye Drone Ligi'nde hiç de alışık olmadığımız bir yarışla karşı karşıya olacağız. TeknoSA'nın sponsorluğunu üstlendiği Türkiye Drone Ligi'yle ilgili bilmeniz gerekenlere gelince...

9.3.2017Teknoloji
Alternatif Türkçe müzik keşfetmek isteyenlere: Lokalize

Alternatif Türkçe müzik keşfetmek isteyenlere: Lokalize

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Studio’da Ocak ayından bu yana samimi konserler düzenleniyor. Lokal müzik sahnesinin hem eskiden tanıdığımız hem de genç isimleri, ‘Lokalize’ adlı konserler serisinde buluşuyor.

9.3.2017Keyif

Yazar Sonuçları

Kadınlar neden bunu hep yapar

Kadınlar neden bunu hep yapar

 İki kadının bir erkek uğruna atışmaları yahut imalı laflar etmeleri dışarıdan bakınca o kadar fena duruyor ki...

15.4.2017Onur BAŞTÜRK
Evet çıkarsa 17nci Türk devleti yıkılacak

'Evet' çıkarsa 17'nci Türk devleti yıkılacak

ARKADAŞ aynen şöyle diyor:

11.4.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Klasik müzikteki yüz aklarımız

Klasik müzikteki yüz aklarımız

Klasik müzikte memleketin gururu olmuş müzisyenlerimizden Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan’ın ‘İlk Atlas’ albümü çıktı. Fazıl Say’ın prodüktörlüğünü yaptığı albüm, Behçet Aysan, Metin Altıok, Cemal Süreya ile Edip Cansever’in dizeleri ve Ajlan Akyüz’ün besteleriyle şekilleniyor.

31.3.2017Tolga AKYILDIZ
Festival öncesi yemekte buluştular

Festival öncesi yemekte buluştular

36. İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenecek yarışmaların jüri üyeleri, yemek davetinde bir araya geldi.

16.3.2017Gökhan KİMSESİZCAN
Altın Kelebek ödüllerimi vermem

Altın Kelebek ödüllerimi vermem!

 Mehmet Ali Erbil, geçen yıl Altın Kelebek ödüllerini iade edeceğini söylemiş, hatta “Bunu söylediğim için hakkımda kim bilir ne haberler yapacaklar” demişti.

11.3.2017Cengiz SEMERCİOĞLU