Aramanız :
Aradığınız kelime : "

abd_ulusal_guvenlik_ajansi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

600  adet haber bulundu.


 • İran’ı Yemen’de vurdular - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  İran’ı Yemen’de vurdular27.03.2015
  Planetİran destekli Şii Husi milislerin hızla ilerlemesi ve Yemen Cumhurbaşkanı Hadi’nin askeri müdahale çağrısının ardından Suudi Arabistan ve Sünni Bloğu’na mensup 9 ülke Yemen’de Husilere operasyon başlattı.65 sivil öldü.
 • Arap ülkelerinden Yemen’e hava saldırısı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Arap ülkelerinden Yemen’e hava saldırısı26.03.2015
  PlanetSuudi Arabistan öncülüğündeki Arap ülkeleri, Yemen’de Şii Ensarullah Hareketi’nin (Husiler) ilerleyişini durdurmak için askeri müdahalede bulundu.Operasyona 100 savaş uçağı ve 150 bin asker ile katılan Suudi Arabistan, 10 ülkeden oluşan koalisyonun, kayıplara karışan Yemen Cumhurbaşkanı Abdurrabu Mansur Hadi’yi desteklemek için harekete geçtiğini açıkladı.Hadi'yi El Kaide'yle mücadelede önemli bir müttefik olarak gören ABD de operasyona lojistik yardım ve istihbarat desteği yaptığını duyurdu.Türkiye başlatılan askeri harekata destek verdiğini açıkladı.
 • 'Yemen lideri Hadi tekneyle ülkeden kaçtı' - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  'Yemen lideri Hadi tekneyle ülkeden kaçtı'25.03.2015
  PlanetAssociated Press, Yemen Cumhurbaşkanı Abdurabbu Mansur Hadi'nin Aden kentinden bindiği bir tekneyle ülkeden kaçtığını bildirdi.Hadi'nin Yemen'den kaçtığına dair daha önce ortaya atılan iddialar cumhurbaşkanlığı kaynaklarınca yalanlanmıştı.Hadi'nin Aden'de terk ettiği sarayının ise savaş uçaklarınca vurulduğu belirtilmişti.ABD Dışişleri Bakanlığı, Yemen Cumhurbaşkanı el Hadi'nin konutundan gönüllü olarak ayrıldığını kaydetti.
 • Ağaçta asılı bulunan siyahi vatandaş, ABD'yi alarma geçirdi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Ağaçta asılı bulunan siyahi vatandaş, ABD'yi alarma geçirdi21.03.2015
  PlanetABD'nin Mississippi eyaletinde ağaca asılı bulunan siyahi Amerikalı'nın davasıyla ilgili FBI, Adalet Bakanlığı ve Savcılık soruşturma başlattı.
 • Gabriel 6.salonun açılışını yaptı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Gabriel 6.salonun açılışını yaptı16.03.2015
  AvrupaAlmanya Başbakan Yardımcısı ve Sosyal Demokrat Parti (SPD) Genel Başkanı Sigmar Gabriel, Almanya ve Çin'in yıllar öncesine dayanan ekonomik ilişkileri olduğuna işaret ederek, "Çin'in bu yılki CeBIT'e partner ülke olması ilişkilerimizin geleceğinde yeni bir temel oluşturacak" dedi.
 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Kerry'ye 'Esad' tepkisi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Kerry'ye 'Esad' tepkisi16.03.2015
  PlanetDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Esad'la müzakere etmek zorundayız" diyen ABD'li mevkidaşı John Kerry'ye sert tepki gösterdi.Çavuşoğlu, "Esed'le müzakere edecek ne var.200 binden fazla insan öldürmüş ve kimyasal silah kullanmış bir rejimle neyi müzakere edeceksiniz.Bugüne kadarki müzakerelerden hangi sonuç ortaya çıktı" dedi.Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ise Kerry'nin sözlerine, "Hâlâ sadece açıklama duyuyoruz.İcraatı gördükten sonra karar veririz" diye yanıt verdi.
 • "Yabancı yatırımcıların koşulları düzeltilmeli"16.03.2015
  AvrupaAlmanya Başbakanı Angela Merkel, Çin'deki yabancı yatırımcıların koşullarının düzeltilmesi gerektiğini belirterek, "İşletmeciler ve yatırımcılar ülkelerimizde hangi çerçevelerde çalışmaları gerektiğini bilmek istiyorlar" dedi.
 • CeBIT Uluslararası Bilişim Fuarı yarın başlayacak - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  CeBIT Uluslararası Bilişim Fuarı yarın başlayacak15.03.2015
  AvrupaCeBIT Uluslararası Bilişim Fuar'ı 70 ülkeden 3 bin 400 firmayla yarın kapılarını açacak.
 • Almanya o parayı ödemeyi kabul etti - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Almanya o parayı ödemeyi kabul etti13.03.2015
  AvrupaABD hükümeti, Alman Commerzbank'ın finansal yaptırımları ihlal etmesi nedeniyle 1 milyar 452 milyon dolarlık uzlaşma bedeli ödeyeceğini açıkladı.
 • CIA senelerdir Apple cihazlarına sızmaya çalışıyormuş - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  CIA senelerdir Apple cihazlarına sızmaya çalışıyormuş11.03.2015
  TeknolojiABD Merkezi Haberalma Teşkilatı'nın (CIA), senelerdir Apple cihazlarını korsan saldırılardan koruyan güvenlik kodunu kırmaya çalıştığı ortaya çıktı.
 • CIA'in yıllarca iPhone ve iPad cihazlarının güvenlik kodunu kırmaya çalıştığı ortaya çıktı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  CIA'in yıllarca iPhone ve iPad cihazlarının güvenlik kodunu kırmaya çalıştığı ortaya çıktı11.03.2015
  PlanetABD Merkezi Haberalma Teşkilatı'nın (CIA), senelerdir Apple cihazlarını korsan saldırılardan koruyan güvenlik kodunu kırmaya çalıştığı ortaya çıktı.
 • Wikipedia Ulusal Güvenlik Ajansı'na dava açtı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Wikipedia Ulusal Güvenlik Ajansı'na dava açtı10.03.2015
  PlanetWikipedia'nın sahibi Wikimedia Foundation ile Amnesty İnternational USA ve İnsan Hakları İzleme Örgütü gibi 9 kuruluş, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı'na (NSA) dava açtı.
 • ABD'yi karıştıran 'İran' mektubu - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  ABD'yi karıştıran 'İran' mektubu10.03.2015
  PlanetABD'de 47 Cumhuriyetçi senatör, İranlı liderlere hitaben açık mektup kaleme alarak, "Amerikan yönetimiyle varacakları herhangi bir nükleer anlaşmanın ömrünün, Kongre bu anlaşmayı onaylamadığı müddetçe Başkan Barack Obama'nın iktidarda olduğu süreyle sınırlı kalabileceği" yönünde uyardı.ABD Başkanı Barack Obama mektubu, Cumhuriyetçiler ile İranlı muhafazakarların "tuhaf koalisyonu" olarak nitelerken; İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, mektubun yasal bir değeri olmadığını bildirdi.ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ise "Bu mesaj, yanlış olduğu kadar tehlikeli de" dedi.
 • Bulgaristan'da içişleri bakanı istifa etti - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Bulgaristan'da içişleri bakanı istifa etti04.03.2015
  AvrupaBulgaristan İçişleri Bakanı Veselin Vuçkov'un görevinden istifa ettiği açıklandı.
 • Dünyanın en büyük SIM kart üreticisi hack’lendi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Dünyanın en büyük SIM kart üreticisi hack’lendi21.02.2015
  EkonomiAmerikan ve İngiliz gizli servislerinin dünyanın en büyük SIM kart üreticisi ‘Gemalto’ şirketinin tüm şifrelerini kırarak kullanıcı bilgilerine ve numaralarına ulaştığı iddia edildi.Türkiye’de kullanılan tüm SIM kartları da üreten Hollanda merkezli şirketin hack’lenmesi tüm dünyada büyük yankı uyandırdı.
 • ABD'nin küresel casusluk faaliyetleri - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  ABD'nin küresel casusluk faaliyetleri15.01.2015
  AvrupaAlmanya'da ABD için casusluk yapmakla suçlanan ve geçen yıl Temmuz ayında tutuklanan Federal İstihbarat Teşkilatı (BND) çalışanı Markus R'nin Almanya dışında görev yapan 3 bin 500 BND ajanının isimlerinin yer aldığı listeyi çaldığı ve Amerikalılara verdiği ileri sürüldü.
 • Kuzey Kore’den ABD’ye: Ortak soruşturalım - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Kuzey Kore’den ABD’ye: Ortak soruşturalım21.12.2014
  PlanetKuzey Kore’nin lideri Kim Jong-un’a suikastı konu alan ‘Interview’ filminin yarattığı kriz büyüyor.ABD Başkanı Obama, önceki gün filmin yapımcısı Sony’ye yönelik siber saldırı ve tehditlerin arkasında Kuzey Kore’nin olduğunu açıklamıştı.Bu ülke ise dün ortak soruşturma için ABD’ye çağrı yaptı.
 • Beyaz Saray: Sony'e siber saldırı ulusal güvenlik meselesi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Beyaz Saray: Sony'e siber saldırı ulusal güvenlik meselesi19.12.2014
  PlanetKonusu Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'a suikast girişimi olan komedi filminin gelen tehditler ve siber saldırılar sonucu Sony tarafından gösterimden kaldırılması Beyaz Saray tarafından "Gerekli yanıt verilecek" şeklinde yorumlandı.Washington saldırıların doğrudan Kuzey Kore tarafından yapıldığını söylüyor.
 • Baba kulak - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Baba kulak09.12.2014
  PlanetABD’nin birçok ‘kirli çamaşırını’ ifşa eden eski ajan Edward Snowden, kaçtığı Rusya’da açıkladı: NSA, Türkiye dahil birçok ülkede GSM şirketleri üzerinden ‘istediğini’ dinledi!
 • İnovasyonun ilk adımı Zihni Sinir projeleri - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  İnovasyonun ilk adımı Zihni Sinir projeleri07.12.2014
  EkonomiCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye, yeni fikir geliştirme konusunda başarılıdır.Zihni Sinir Projeleri olarak karikatürize ettiğimiz şey, gelişmiş ülkelerde inovasyonun ilk basamağı oluyor” dedi.
 • Almanya'daki NSA komisyonunda flaş iddia - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Almanya'daki NSA komisyonunda flaş iddia05.12.2014
  PlanetAlmanya'da NSA Meclis Araştırma Komisyonu'na konuşan bir tanık, BND’nin NSA’ye veri iletmesine olanak sağlayan Eikonal Projesi için onayın Başbakanlık'tan geldiğini söyledi.
 • ABD'de inanılmaz casusluk yöntemi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  ABD'de inanılmaz casusluk yöntemi15.11.2014
  PlanetABD'de Adalet Bakanlığının baz istasyonu işlevindeki casus uçaklarla ülkenin büyük bölümündeki cep telefonlarını izlediği iddia edildi.
 • 2 yıl daha rahatız - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  2 yıl daha rahatız12.11.2014
  EkonomiIEA’ya göre, düşük petrol fiyatları bir-iki yıl daha sürebilir.Böyle olursa, ithalat için ödediği her 100 doların yaklaşık 20’sini enerji ürünlerine harcayan Türkiye, bir süreliğine de olsa rahat nefes alacak.
 • ABD'nin gizli verileri Samsung'un ürettiği cihazlara emanet - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  ABD'nin gizli verileri Samsung'un ürettiği cihazlara emanet22.10.2014
  TeknolojiMerkezi Güney Kore'de bulunan uluslararası elektronik şirketi Samsung'un ürettiği bazı Galaxy marka taşınır cihazların, Amerikan devlet kurumlarına ait gizli ağlar ve verilerin saklanmasında kullanılması için onay aldığı bildirildi.
 • Orada siviller katledilecek - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Orada siviller katledilecek11.10.2014
  PlanetKobani’deki savaş kritik bir evreye girerken, BM Suriye Özel Temsilcisi Mistura, Türkiye’ye IŞİD’e karşı savaşmak isteyenlerin kente girmesine izin vermesi çağrısında bulundu.Özel Temsilci, “Srebrenitsa’yı unutmadık” diyerek katliam uyarısında yaptı.
 • "Yüzde 40'ı IŞİD'in elinde"10.10.2014
  PlanetABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Yardımcısı Tony Blinken, Kobani’nin yüzde 40’ının IŞİD’in elinde olduğunu ve örgütün kenti ele geçirebileceğini söyledi.
 • Almanya'da yeni casusluk skandalı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Almanya'da yeni casusluk skandalı04.10.2014
  Son DakikaAlmanya Federal İstihbarat Teşkilatının (BND), Alman vatandaşlarının internet verilerini, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) ile paylaştığı ileri sürüldü.
 • Horasan örgütünün lideri öldürüldü mü? - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Horasan örgütünün lideri öldürüldü mü?25.09.2014
  PlanetBatı’ya saldırı düzenleme planları olduğu için ABD’nin izlediği Horasan örgütünün liderinin önceki günkü hava saldırısında öne sürüldü.
 • Tim Cook:
  Tim Cook: "NSA ile bir ilgimiz yok"22.09.2014
  TeknolojiApple'ın patronu Tim Cook, iPhone kullanıcılarının içini rahatlatacak açıklamalarda bulundu; bir süredir dinleme iddialarıyla gündemden düşmeyen NSA ile ilgili bakın neler söyledi?
 • Gizli dinleme de konuşulmuş - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Gizli dinleme de konuşulmuş20.09.2014
  Avrupa
 • Dinleme skandalları film oluyor - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Dinleme skandalları film oluyor07.09.2014
  AvrupaBAŞTA ABD, Almanya, Türkiye arasındaki dinleme skandalları ve diğer ülkeler arasında ajanların dinleme operasyonları Hollywood filmine konu oluyor.
 • Kardeşliğimizin zirvesi Karabağ - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Kardeşliğimizin zirvesi Karabağ04.09.2014
  PlanetCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, 2’nci yurtdışı seyahatini Azerbaycan’a yaptı.
 • Türkmen kasabası Amerli kurtarıldı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Türkmen kasabası Amerli kurtarıldı01.09.2014
  PlanetIrak ordusu, Türkmenlerin çoğunlukta olduğu Amerli kasabasında iki aydır devam eden IŞİD kuşatmasını kırmayı başardı.
 • Der Spiegel: Amerikan ve İngiliz istihbaratları da Türkiye'yi dinledi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Der Spiegel: Amerikan ve İngiliz istihbaratları da Türkiye'yi dinledi01.09.2014
  PlanetÜnlü Alman dergisi, Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı’nın da (NSA) Türkiye’yi dinlediğini öne süren belgeleri yayımladı.Eski NSA ajanı Snowden’ın sızdırdığı dokümanlara göre İngiltere’nin istihbarat teşkilatı GCHQ da Türkiye’de casusluk faaliyeti yürütmüş.
 • Almanya ile ABD arasında casusluk krizi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Almanya ile ABD arasında casusluk krizi31.08.2014
  AvrupaBerlin'de binlerce kişi istihbarat servislerinin dinlemelerini protesto etti.
 • Der Spiegel'den yeni iddia - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Der Spiegel'den yeni iddia31.08.2014
  AvrupaDer Spiegel, Amerikan istihbarat servisi NSA’nın Ankara ve İstanbul’da kurduğu gizli birimler aracılığıyla Türkiye’de dinleme faaliyetlerinde bulunduğunu öne sürdü.
 • Obama'dan kritik 'Suriye' kararı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Obama'dan kritik 'Suriye' kararı26.08.2014
  PlanetABD Başkanı Barack Obama, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütü mevzileri hakkında istihbarat edinmek amacıyla Suriye üzerinde keşif uçuşları düzenlenmesi için yetki verdi.Associated Press, bu gelişme üzerine Amerikan insansız hava uçaklarının keşif uçuşlarına başladığını bildirdi.
 • İkinci sınıf dost mu? - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  İkinci sınıf dost mu?20.08.2014
  Avrupa
 • Ferguson'ın öfkesi dinmiyor - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Ferguson'ın öfkesi dinmiyor19.08.2014
  PlanetABD'nin Ferguson kentinde silahsız siyahi bir gencin 9 Ağustos'ta polis tarafından vurularak öldürülmesinin ardından başlayan protesto gösterileri sürüyor.Kentte geçtiğimiz günlerde ilan edilen kısa süreli sokağa çıkma yasağının dahi durduramadığı eylemler sırasında polisin göstericilere sert müdahalesi dikkat çekiyor.ABD Başkanı Barack Obama, emniyet güçlerinin sert tutumu nedeniyle gündeme gelen "polisin askerileştiği" tartışmalarına ilişkin, yerel kolluk kuvvetlerinin askeri teçhizatla donatılmasını içeren programların yeniden gözden geçirilmesinin faydalı olacağını düşündüğünü söyledi.Bu arada Brown'ın polis tarafından vurularak öldürülmesinin hemen ardından çekilen görüntüler ortaya çıktı.
 • Dinleme skandalı Almanya'yı karıştırdı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Dinleme skandalı Almanya'yı karıştırdı18.08.2014
  PlanetFrankfurter Allgemeine Zeitung gazetesi Alman hükümet kaynaklarının Federal İstihbarat Teşkilatı’nın Türkiye’ye yönelik istihbarat faaliyetleri için görevlendirilmiş olduğunu doğruladığını yazdı.
 • Dostluğa yakışmadı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Dostluğa yakışmadı18.08.2014
  AvrupaAMERİKA Birleşik Devletleri’nin (ABD) istihbarat birimlerinden Ulusal Güvenlik Ajansı’nın (NSA) Almanya Başbakanı Angela Merkel’in telefon görüşmelerini gizlice dinlediği geçen yılın ortalarına doğru ortaya çıkınca, çoğumuz “Bu kadarı da olmaz” dedi.
 • Almanya Başbakanı Merkel ajanlarına Türkiye'yi dinletmiş - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Almanya Başbakanı Merkel ajanlarına Türkiye'yi dinletmiş17.08.2014
  PlanetABD eski ve yeni dışişleri bakanlarını ‘tesadüfen’ dinleyen Alman istihbaratının, Türkiye’yi ‘hedef’ ülke olarak yakın takibe aldığı öne sürüldü.Spiegel dergisine göre Alman istihbaratı, 2009 yılından bu yana Merkel hükümetinin talimatı üzerine Türkiye’yi izledi ve dinledi.Şimdi Almanya, Türkiye’yi sakinleştirecek formül arıyor.
 • Başbakan Merkel ajanlarına Türkiye'yi dinletmiş - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Başbakan Merkel ajanlarına Türkiye'yi dinletmiş17.08.2014
  AvrupaABD eski ve yeni dışişleri bakanlarını ‘tesadüfen’ dinleyen Alman istihbaratının, Türkiye’yi ‘hedef’ ülke olarak yakın takibe aldığı öne sürüldü.Spiegel dergisine göre Alman istihbaratı, 2009 yılından bu yana Merkel hükümetinin talimatı üzerine Türkiye’yi izledi ve dinledi.Şimdi Almanya, Türkiye’yi sakinleştirecek formül arıyor.
 • Almanya da ABD'yi dinlemiş - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Almanya da ABD'yi dinlemiş16.08.2014
  AvrupaAlmanya ile ABD arasındaki casusluk skandalı yeni bir boyut kazandı.Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı NSA başta Almanya Başbakanı Angela Merkel olmak üzere üst düzey politikacı ve yöneticileri dinlerken Almanya Federal Haberalma Teşkilatı BND'nin de boş durmadığı ortaya çıktı.
 • ‘Suriye’nin internetini Esad değil ABD kesti’ - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  ‘Suriye’nin internetini Esad değil ABD kesti’15.08.2014
  PlanetABD’nin Ulusal Güvenlik Ajansı’nın (NSA) bilgi sızdıran eski ajanı Edward Snowden (31), ABD’nin ünlü teknoloji dergisi Wired’a verdiği röportajında yeni iddialarda bulundu.
 • Rusya’dan Snowden’a üç yıl oturum izni - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Rusya’dan Snowden’a üç yıl oturum izni08.08.2014
  PlanetRusya, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) eski çalışanı Eduard Snowden’a üç yıl daha oturum izni verdi.Snowden, uzun aradan sonra istemesi durumunda yurt dışına da çıkabilecek.Snowden’ın yurtdışında kalış süresi ise üç ayı geçmeyecek.
 • Snowden Rusya'dan 3 yıllık oturma izni aldı - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Snowden Rusya'dan 3 yıllık oturma izni aldı07.08.2014
  AvrupaABD Ulusal Güvenlik Ajansı'nın (NSA) eski sistem analisti Edward Snowden'in Rusya'dan üç yıllık oturma izni aldığı bildirildi.
 • Der Spiegel: İsrail Kerry'i dinledi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Der Spiegel: İsrail Kerry'i dinledi03.08.2014
  PlanetAmerikan Ulusal Güvenlik Ajansı NSA’nın birçok dünya lideri ve önde gelen politikacıları dinlemesinin yankıları henüz sürerken, İsrail’in de ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’i dinlediği iddia edildi.
 • Almanya ile ABD arasındaki casusluk krizi - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  Almanya ile ABD arasındaki casusluk krizi22.07.2014
  GündemABD Başkanı Barack Obama, ABD'nin Almanya'da yürüttüğü casusluk iddialarıyla bağlantılı olarak iki üst düzey danışmanını bu ülkeye gönderdi
 • CIA BERLİN ŞEFİ ALMANYA'YI TERK ETTİ - abd_ulusal_guvenlik_ajansi
  CIA BERLİN ŞEFİ ALMANYA'YI TERK ETTİ18.07.2014
  AvrupaCasusuluk olaylarının ardından ülkeden gitmesi istenen CIA'nın Berlin şefi, Almanya'yı terk etti.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»