"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

İlk defile heyecanı

Eski manken Melek Yargıcı, modacı olarak sektöre döndü.

En büyük hedefinin Melek Yargıcı markasını dünyaya tanıtmak olduğunu söyleyen modacı, ilk defilesini önceki akşam Sultanahmet Binbirdirek Sarnıcı’nda düzenledi. 28 parçalık koleksiyonun tanıtıldığı gecede Tuğba Özay, Elly Rosa, Didem Erol, Sima Karataş, Burcu Okutulmuş, Eva Maya, Bianca, Iveta, Patricia, Petra, Barbara gibi birçok Türk ve yabancı manken podyuma çıktı. Eski podyum arkadaşına destek olmak için defilede görev alan Tuğba Özay, Neslihan Yargıcı’nın isim benzerliği nedeniyle Melek Yargıcı’ya laf atması konusuna da değindi. "Soyadlar problem yaratmaz. Mesut Yılmaz örneğine bakın mesela; Türkiye’de Yılmaz soyadlı birçok kişi var" diyen manken, bu sözleriyle bir dönem birlikte olduğu Kürşat Yılmaz’a da göndermede bulundu.

Nathalie perde dedi

Belçikalı yazar ve yönetmen Philippe Blasband’in yazdığı, Zuhal Olcay ile Tilbe Saran’ın rol aldığı iki kişilik "Nathalie" adlı oyun, Kenter Tiyatrosu’nda perdelerini açtı. 16 yaşından küçüklere tavsiye edilmeyen oyunun galasına, sanat dünyasının ünlü simaları büyük ilgi gösterdi. Bu oyunun provaları sırasında söylediği "Hiçbir erkek 500 bin euro’ya değmez. İntikam için para harcanmaz" sözleriyle yeni bir polemik başlatan Zuhal Olcay’ın ise galada çok heyecanlı olduğu görüldü. Oyun sonrası Cem Davran, Berna Laçin, İzzet-İpek Günay, Gül Sunal, Göksel Kortay gibi dostlarının tebriklerini kabul eden Olcay, son zamanlarda tartışılan sanatçıların mal varlığı bildirimi konusuna da anlam veremediğini söyledi. Hazım Körmükçü davete 8 aylık hamile eşi Hilal Özdemir ile geldi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI