MENÜ

Yüz Gerdirme

Yüz Gerdirme ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yüz Gerdirme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 199 Yüz Gerdirme haberi bulunmuştur.

Yüz Gerdirme Haberleri

Yüz gerdirme ameliyatı hakkında her şey

Yüz gerdirme ameliyatı hakkında her şey

Yüz gerdirme ameliyatı önemli bir konu, merak edilenleri Doktor Serdar Bora Bayraktaroğlu yanıtlıyor.

Yüz Gerdirme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Yüz Gerdirme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Kimi kaşını yukarı kaldırmayı, kimi alnındaki çizgileri sildirmeyi, kimi dudaklarının iri görünmesini, kimi de bunların hepsini ve daha fazlasını istiyor. Bu istekleri gerçekleştirmede küçük dokunuşlar bazen yeterli gelirken, bazen de ameliyat masasına yatmak gerekiyor. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar yüz gerdirmede en çok merak edilenleri anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.

10.06.2019Kişisel Bakım
Fransız Askısı-Dinamik Askı Nedir Fransız Askısı Nasıl Yapılır

Fransız Askısı-Dinamik Askı Nedir? Fransız Askısı Nasıl Yapılır?

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan, Fransız askısı adı verilen bir yüz gerdirme işlemi yaptırmış, o anları da takipçileri ile paylaşmıştı. Sayan'ın görüntülerinin ardından Fransız askısı çok merak edildi, bir anda gündem oldu. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. İlsun Aka, Fransız askısı hakkında bilgiler verdi.

26.04.2019Kişisel Bakım
İple Yüz Germe Yöntemi Gençleştiriyor mu

İple Yüz Germe Yöntemi Gençleştiriyor mu?

Güzellik ve estetik dünyasındaki trendler her gün değişiyor. Genç kalmak ve daha genç görünmek de şüphesiz ki herkesin ortak hayalidir. Son yıllarda ameliyatsız iple yüz germe yöntemi bu hayale kavuşmanın kolay yollarından biri haline geldi. Medikal Estetik Hekimi Doktor Jale Şenyurt konu ile ilgili bilgiler verdi.

17.01.2019Kişisel Bakım
Gençlik Çeşmesi Out, Gençlik Teknolojisi In

Gençlik Çeşmesi Out, Gençlik Teknolojisi In

Gençlik Çeşmesi efsanesi nanoteknoloji ile gerçek oldu. Kadınların yaşlarını tahmin etmeyi zorlaştıran yeni nesil cilt bakım teknolojilerinin en trend uygulamaları ise “Scarlet S, Oxygeneo ve PRP.’’ Saç, Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun, yeni nesil uygulamalarla ileri yaşlardaki kadınların bile 30-40 yaş arası bir görünüme kavuştuklarını, gerçek yaşlarını tahmin etmenin iyice zorlaştığını aktardı.

13.04.2018Kişisel Bakım
Anti-Aging ve Estetik Uygulamaları

Anti-Aging ve Estetik Uygulamaları

Güzellik ile ilgili kavramlar her geçen gün şekil değiştirirken, estetik uygulamalar da talepler doğrultusunda şekilleniyor. Son yıllarda doğal estetiğin temel kurallarından biri de maksimum doğallığı yakalamak. Klinik Koordinatörü Seycan Tanfer, estetik ile ilgili gelinen son noktayı anlattı.

22.11.2017Kişisel Bakım
9 ayda 600 milyon dolar

9 ayda 600 milyon dolar

Türkiye'ye sağlık turizmi kapsamında gelen ziyaretçi sayısı, bu yılın üçüncü çeyreğinde 315 bin 258'e ulaşırken, tedavi için gelenlerden yaklaşık 600 milyon dolar gelir elde edildi.

8.11.2017Ekonomi
İngiltereyi karıştıran iddia Kraliyet ailesinin mahrem fotoğrafları çalındı

İngiltere'yi karıştıran iddia! Kraliyet ailesinin mahrem fotoğrafları çalındı

İngiltere’de kraliyet ailesi ve ünlülerin estetik yaptırdığı bir kliniğin dijital hasta dosyaları çalındı. Çalınanlar arasında mahrem fotoğraflar da var

25.10.2017Dünya
Psikolojik sorunlarınızı estetikle gideremezsiniz

Psikolojik sorunlarınızı estetikle gideremezsiniz

Yüzleri birbirine benzeyen kadınlar görmeye alıştık uzun zamandır. Mimiklerini kaybetmiş, üzüntüsü, kızgınlığı belli olmayan, gergin ifadeli, net ve duygusuz yüzler... Kadınlar için mutsuzluğun ilk göstergesi saç rengini değiştirmek ya da botoks oluyor.Zaman zaman vücudum için, zaman zaman yüzüme ufak tefek dokunuşları için kendisine güvendiğim bir doktor Mustafa Karataş. İlk hamileliğimde uzun süre emzirmiştim. Vücudumun toparlanmasında kendisinden destek istediğimde bana “emzirdiğiniz için şu an doğru zaman değil” dediğinde ona saygım arttı. Anlattıklarını bir de psikolojik açıdan değerlendirmek istedik. Psikolog Ayşe Yanık’la da konuştuk. Güzel olmak ve güzel kalmayı istemek her kadının hakkı elbette ama kendinden intikam alırcasına değil... Okuyun bakalım siz de kendinizi bulacak mısınız.

20.12.2016Magazin
Seren değil ablası

Seren değil ablası

Seren Serengil’in geçen hafta İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde yüz gerdirme ameliyatı olduğu haberleri çıkmıştı.

14.08.2016Magazin
Renee Zellwegerden estetik açıklaması

Renee Zellweger'den estetik açıklaması

47 yaşındaki Renee Zellweger estetik iddialarına nihayet yanıt verdi. Göz kapaklarını kaldırttığı ve yüzünü incelttirdiği haberleri uzun süre magazin gündemini meşgul eden oyuncu, bu iddialara hiçbir zaman yanıt vermemişti.

8.08.2016Hayat
Alın Gerdirme Ameliyatı

Alın Gerdirme Ameliyatı

Yaşlanmayla birlikte alnınızda oluşan kırışıklıklara daha kolay veda edip, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Alın gerdirme ameliyatı ile gençleşebilirsiniz!

16.02.2016Kişisel Bakım
Hangi estetik ameliyat ne zaman yaptırılmalıdır

Hangi estetik ameliyat ne zaman yaptırılmalıdır?

Estetik ameliyat yaptırmayı düşünenlerin en çok merak ettikleri sorulardan birisi de estetik operasyonun yılın hangi zamanında gerçekleşmesi gerektiği.

16.02.2016Sağlık
Yüz Gerdirme Diyeti

Yüz Gerdirme Diyeti!

Diyet yaparken, yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulmanız da mümkün! İşte yüz gerdirme diyeti...

29.04.2015Diyet Rehberi
Maradona hayranları şokta

Maradona hayranları şokta!

Dünyaca ünlü futbolcu Maradona geçirdiği bir dizi estetik operasyonların ardından katıldığı televizyon programına da dudak parlatıcı kullanarak çıkması kadınsı bir görünüm kazandığı yorumlarına neden oldu. Bu durum Maradona hayranlarını şoke etti.

3.03.2015Avrupa
Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu: Küçük dokunuşlarla da güzelleşmek mümkün

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu: Küçük dokunuşlarla da güzelleşmek mümkün!

Veeeee 40. Yarım Kalan Hayat…Memorial Sağlık Grubu’yla gerçekleştirdiğimiz sosyal projenin ikinci ayağı için Memorial Ankara Hastanesi’ne gittim. Bugün huzurlarınızda Doçent Dr. Tarık Çavuşoğlu. Estetik cerrahi üzerine aklıma ne geldiyse sordum. Son derece samimi yanıtlar verdi ve bizi bilgilendirdi…

Set ekibi de çıplaktı

Set ekibi de çıplaktı

Brooke Shields ile başrolü paylaştığı 1980 yapımı “Mavi Göl” filmiyle tanınan Amerikalı oyuncu Christopher Atkins, ameliyatsız yüz gerdirme operasyonu için Türkiye’ye geldi. İlk kez geldiği İstanbul’a hayran kalan ve yapımcılığını üstlendiği yeni filmi burada çekmek isteyen Atkins, Tolga Karel’e de rol teklif etti.

15.07.2014Magazin
Tatlı jest

Tatlı jest

Brooke Shields ile başrolü paylaştığı 1980 yapımı “Mavi Göl”le tanınan Christopher Atkins, yüz gerdirme operasyonu için Türkiye’ye geldi.

11.07.2014Magazin
Yeni yüzünü gördü 15’inci kattan atladı

Yeni yüzünü gördü 15’inci kattan atladı

ABD’nin en ünlü estetik cerrahlarından birinin kliniğinde intihar şoku yaşandı.

29.01.2014Dünya
Ultrason ile gençleştirme

Ultrason ile gençleştirme

Yüz gerdirme, botoks derken her geçen gün gençleştirme, kırışıklıklar için yeni bir yöntem ortaya çıkıyor. Fokuslu ultrason denilen bir cihaz ile 30-60 dakika arası süren seanslar sonrasında ciltte sıkılaşma ve toparlanma sağlıyor. Genellikle 1 seansta istenilen sonuca ulaştıran uygulamanın ardından kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebiliyor.

23.01.2014Kelebek
Dünya güzelleşmek ve gençleşmek için 2 milyar dolar harcadı

Dünya güzelleşmek ve gençleşmek için 2 milyar dolar harcadı

Botoks’un üreticisi, ABD’li ilaç firması Allergan’ın CEO’su David E.I.Pyott, bu yıl yaklaşık 2 milyar dolar tutarında botoks sattıklarını belirterek, “Bunun yaklaşık yarısını güzelleşmek ve gençleşmek isteyenler ödedi. 5 yıl içinde botoksdan gelen gelirler yılda 4 milyar dolara kadar çıkacak” dedi.

22.10.2013Ekonomi
Estetik daha çekici yapmıyor

Estetik daha çekici yapmıyor

ABD’nin New York eyaletindeki Lenox Hill hastanesinden doktorların yürüttüğü bir araştırma yüz gerdirme operasyonunun bir kişiyi sadece 3 yaş daha genç gösterdiğini ve daha çekici bulunmasını sağlayamadığını ortaya koydu.

2.08.2013Gündem
Eskimeyen yöntem

Eskimeyen yöntem

Yüz gerdirme, botoks derken estetikte her geçen gün yeni bir yöntem ortaya çıkıyor. Estetik ve Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, facelift yöntemini anlattı.

20.05.2013Sağlık
Krize giren estetiğe koşuyor

Krize giren estetiğe koşuyor

Uluslararası Estetik Ameliyat Derneği’nin (ISAPS) yayınladığı 2011 rakamları Avrupa’da en çok estetik müdahale yaptıran milletin ekonomik krizin pençesinden kurtulamayan Yunanistan olduğunu gösterdi.

13.05.2013Sağlık
Kadın peçeye sığmaz

Kadın peçeye sığmaz

On yıl öncesine kadar sadece savaş yaralanmaları veya kezzap atma nedeniyle estetik cerrahlara başvuran Afgan kadınları, şimdilerde burun kaldırma, yüz gerdirme, göğüs estetiği için sıraya giriyor. Sokakta peçeli çarşafla dolaşmak zorunda olmalarına rağmen, gerekçeleri de basit: Daha güzel görünmek...

7.12.2012Gündem
Her ameliyatın uzmanı başka yerde

Her ameliyatın uzmanı başka yerde

Son yıllarda insan hayatında oldukça önemli yer tutmaya başlayan estetik ameliyatlarda, düzeltilmesi veya yenilenmesi istenen bölgenin ülkeden ülkeye değiştiği bildirildi.

31.08.2012Gündem
Her ameliyatın uzmanı başka yerde

Her ameliyatın uzmanı başka yerde

Son yıllarda insan hayatında oldukça önemli yer tutmaya başlayan estetik ameliyatlarda, düzeltilmesi veya yenilenmesi istenen bölgenin ülkeden ülkeye değiştiği bildirildi.

30.08.2012Sağlık
Kırışmaktan korkmayın

Kırışmaktan korkmayın!

Yüzünüzü gerdirmek istiyorsunuz ancak ameliyat masasından korkuyor musunuz? Üzülmeyin, tam size göre bir önerimiz var!

13.06.2012Kişisel Bakım
30 dakikada ameliyatsız gençleşme

30 dakikada ameliyatsız gençleşme!

Tek seansla 30 dakikada ameliyatsız, acısız gençleşme...S

27.04.2012Kişisel Bakım
Yüz gerdirme konusunda yanlış bilinen doğrular

Yüz gerdirme konusunda yanlış bilinen doğrular!

İşte yüz gerdirmeyle ilgili efsaneler...

20.03.2012Kişisel Bakım
Estetik sorunlar psikolojiyi etkiliyor

Estetik sorunlar psikolojiyi etkiliyor!

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, estetik sorunların zamanla kişide telafisi zor ruhsal sorunlara yol açtığını belirterek bazı estetik rahatsızlıkların kısa ve küçük operasyonlarla düzeltilerek, kişide ki özgüveni artırdığını kendine güvenen bireyler haline getirdiğini açıkladı...

Krem dö la krem enflasyonu

Krem dö la krem enflasyonu

ABD’de ekonomi politikalarını hedef alan Wall Street ayaklanması devam ederken, zenginlerin sayısı da hızla artıyor. Forbes dergisinin ‘En Zengin 400’ listesindekilerin toplam değeri geçen yıldan bu yana yüzde 12 arttı. Zenginleşen Amerikalılar harcamadan kaçınmıyor, talep arttıkça lüks tüketim ürünlerinin fiyatları sürekli artıyor

26.11.2011Gündem
Botokslu Marksist öncesi ve sonrası

Botokslu Marksist öncesi ve sonrası

Brezilya’nın yeni Devlet Başkanı Dilma Rousseff’in (63) sadece politik hayatı değil fiziksel görüntüsü de büyük bir dönüşüm sürecine uğradı. Yarın Brezilya’nın ilk kadın devlet başkanı sıfatını alacak eski komünist gerillanın dönüşümü, 2009 yılında gülüşünü güzelleştirmek için diş tedavisi görmesiyle başladı.

30.12.2010Dünya
Yüzünü gerdirdi

Yüzünü gerdirdi

İngiltere’de doğuştan gözkapakları içe kıvrık şekilde dünyaya gelen bir köpek yüz gerdirme ameliyatı yapılınca görmeye başladı.

16.10.2010Dünya
Gözleri estetik ameliyatla açıldı

Gözleri estetik ameliyatla açıldı

İngiltere’de anne karnında yeterli beslenemediği için doğuştan göz kapakları içe kıvrık şekilde dünyaya gelen bir köpeğe yüz gerdirme ameliyatı yapıldı. Bu ameliyatla gözleri açılan Molly isimli köpek artık görebilecek.

16.10.2010Dünya
KÖPEĞE ESTETİK AMELİYAT

KÖPEĞE ESTETİK AMELİYAT

İngiltere’de anne karnında yeterli beslenemediği için doğuştan göz kapakları içe kıvrık şekilde dünyaya gelen bir köpeğe yüz gerdirme ameliyatı yapıldı. Bu ameliyatla gözleri açılan Molly isimli köpek artık görebilecek. Daily Mail gazetesinin haberine göre, Essex kentine bağlı Romford kasabasında yaşayan Louise Walsh’un doğuştan kör olan “Molly” adlı 12 aylık köpeğin iltihaplı gözleri yapılan ameliyatla açıldı.Veterinerler köpeğin görme yetisini kalıcı olarak yitirmesine yol açma tehdidi yaratan iltihaba, aşırı doğum yapmaya bağlı olarak sarkan derinin, gözün üzerini kaplayarak hassas yüzeyine sürtmesinin yol açtığını teşhis etti.Bunun üzerine Molly’e yüz gerdirme ameliyatı yapıldı. Ameliyat çerçevesinde yüzdeki derinin bir bölümü alınırken, bir bölümü de başın arkasına doğru çekilerek enseye dikildi.

16.10.2010Haber
Anjelina Jolie ve George Clooney

Anjelina Jolie ve George Clooney

Dünyaca ünlü yüz plastik cerrahı ABD'li Prof. Dr. Jonathan Sykes, dünyanın en güzellerinin Angelina Jolie ile Halle Berry olduğunu, erkeklerde George Clooney'in ise çekiciliğiyle ilk sırada yer aldığını söyledi.

3.09.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Yeni Yılda 3D Yüz Germe Tekniği

Yaşlılığın en büyük belirtisidir cilt kırışıklıkları ve sarkmalar… Peki, 2016 yılı cilt gençleştirme teknikleri ile ilgili bizi nasıl yenilikler getirecek. Yeni yılda yüz germe teknikleri ile gelişmeleri ve beklentileri Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e sorduk.

15.12.2015

Yanak ve Dudak Dolgusu Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Yaş bir sır olarak saklansa bile cilt bu sırrı o kadar iyi tutamaz. Sırrınızı saklayabilmek için işte size küçük tüyolar...

18.03.2015

Yüz germe mi botoks mu?

Kadınlar genellikle 30-50’li yaşlarında botoks ve yüz germe operasyonlarını araştırıp kendilerinde de uygulatıp uygulatmayacaklarını düşünmeye başlıyor. Araştırırken de ikisi arasında kararsız kalabiliyor. Oysa kişinin hekimini seçmesi kadar, kendisine hangi işlemin yapılacağını da doğru belirlemesi büyük önem taşıyor.

2.12.2012

50'li yaşlarda en sık yaptırılan 3 estetik

Kadınlar, 50’li yaşlarında en çok boyun, yüz ve dudak estetiklerini tercih ediyor. Ancak buradaki ölçü, mümkün olduğunca doğalı yakalamak olmalı. Bunun için de kadınların 40’lı yaşlarını baz almak, doğallığın yakalanmasında önemli bir ölçü olabilir.

14.10.2012

110 yıl yaşamak ister miyim?

BİRÇOK doktor arkadaşım var. Bunlarla sık sık, tıptaki yenilikleri konuşuruz.

3.07.2011

Estetik ameliyatlara karar vermeden önce ne yapmalı

En çok zorlandığım konuların başında bir estetik cerraha başvurmayı düşünen kadınların, “Hangi doktora gideyim, bu ameliyatı nerede, kime, ne zaman yaptırayım?” gibi sorularını yanıtlamak geliyor. Bir estetik cerraha başvurup operasyon yaptırmak o kadar da kolay değil çünkü

23.04.2011