EKSTRA
MENÜ

Yüz Gerdirme

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 215 haberi bulunmuştur.

Yüz Gerdirme Haberleri

Ünlü oyuncudan şoke eden paylaşım

Ünlü oyuncudan şoke eden paylaşım

Bugünlerde insanlar genç görünmek için tüm yolları deniyor, fakat dünyaca ünlü Amerikalı yıldız Eva Mendes'in güzel kalmak için başvurduğu yöntemi yansıtan bir fotoğraf hayranlarını şoke etti.

13.11.2020Dünya
Cildiniz, Bahara Ne Kadar Hazır

Cildiniz, Bahara Ne Kadar Hazır?

Kış mevsimi yavaş yavaş geride kalırken tıpkı doğa gibi cildimiz de kabuk değiştirmeye, yenilenmeye, ılık havaların etkisine girmeye başlar. Kış mevsiminden çıkan cildimiz aynı zamanda dış faktörlerin de etkisiyle yıpranıp yorulur. Bu noktada cilde uygulanacak küçük müdahalelerle bu geçiş sürecini en iyi şekilde atlatmanın mümkün olduğunu dile getiren Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, bahar mevsiminde uygulanabilecek cilt bakım yöntemlerini anlatıyor.

20.03.2020Kişisel Bakım
İple Yüz Germe Yöntemi Nedir

İple Yüz Germe Yöntemi Nedir?

Yüze yapılan minik ama etkili dokunuşlar, son dönemlerin trendi. O dokunuşlardan biri de iple yüz gerdirme işlemi. Uzman Dr. Jale Şenyurt, iple yüz germe yöntemi hakkında bilgi verdi.

23.01.2020Kişisel Bakım
Cildiniz Kış Mevsimine Hazır mı

Cildiniz Kış Mevsimine Hazır mı?

Kış mevsiminin yıkıcı etkileri en çok cilt üzerinde kendini gösterir. Özellikle de soğuk hava cildin nemini kaybetmesine, matlaşıp cansızlaşmasına neden olur. Böyle durumlarda cilt yeteri kadar nemlendirilmezse ince kırışıklıklar derinleşir ve erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir. Koşullar böyle olduğunda mutlaka cildi besleyecek önlemler alınmalıdır. Bu noktada cildi besleyen etkili hizmetler verdiklerinin altını çizen Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, uygulanabilecek cilt bakım yöntemlerini anlatıyor.

20.12.2019Kişisel Bakım
Yüz gerdirme ameliyatı hakkında her şey

Yüz gerdirme ameliyatı hakkında her şey

Yüz gerdirme ameliyatı önemli bir konu, merak edilenleri Doktor Serdar Bora Bayraktaroğlu yanıtlıyor.

Yüz Gerdirme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Yüz Gerdirme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Kimi kaşını yukarı kaldırmayı, kimi alnındaki çizgileri sildirmeyi, kimi dudaklarının iri görünmesini, kimi de bunların hepsini ve daha fazlasını istiyor. Bu istekleri gerçekleştirmede küçük dokunuşlar bazen yeterli gelirken, bazen de ameliyat masasına yatmak gerekiyor. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar yüz gerdirmede en çok merak edilenleri anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.

10.06.2019Kişisel Bakım
Fransız Askısı-Dinamik Askı Nedir Fransız Askısı Nasıl Yapılır

Fransız Askısı-Dinamik Askı Nedir? Fransız Askısı Nasıl Yapılır?

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan, Fransız askısı adı verilen bir yüz gerdirme işlemi yaptırmış, o anları da takipçileri ile paylaşmıştı. Sayan'ın görüntülerinin ardından Fransız askısı çok merak edildi, bir anda gündem oldu. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. İlsun Aka, Fransız askısı hakkında bilgiler verdi.

26.04.2019Kişisel Bakım
İple Yüz Germe Yöntemi Gençleştiriyor mu

İple Yüz Germe Yöntemi Gençleştiriyor mu?

Güzellik ve estetik dünyasındaki trendler her gün değişiyor. Genç kalmak ve daha genç görünmek de şüphesiz ki herkesin ortak hayalidir. Son yıllarda ameliyatsız iple yüz germe yöntemi bu hayale kavuşmanın kolay yollarından biri haline geldi. Medikal Estetik Hekimi Doktor Jale Şenyurt konu ile ilgili bilgiler verdi.

17.01.2019Kişisel Bakım
Gençlik Çeşmesi Out, Gençlik Teknolojisi In

Gençlik Çeşmesi Out, Gençlik Teknolojisi In

Gençlik Çeşmesi efsanesi nanoteknoloji ile gerçek oldu. Kadınların yaşlarını tahmin etmeyi zorlaştıran yeni nesil cilt bakım teknolojilerinin en trend uygulamaları ise “Scarlet S, Oxygeneo ve PRP.’’ Saç, Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun, yeni nesil uygulamalarla ileri yaşlardaki kadınların bile 30-40 yaş arası bir görünüme kavuştuklarını, gerçek yaşlarını tahmin etmenin iyice zorlaştığını aktardı.

13.04.2018Kişisel Bakım
Dinamik Dolguyla Gergin Ve Hareketli Bir Yüz

Dinamik Dolguyla Gergin Ve Hareketli Bir Yüz

Dinamik dolgu enjeksiyonu yüzün hareket kabiliyetini koruyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, “Derin kırışıklıkların ve yaşlı görünüme yol açan hacim eksikliklerinin tedavisinde dinamik dolguyla çok daha doğal sonuçlar elde edilebiliyor.”

22.01.2018Kişisel Bakım
Anti-Aging ve Estetik Uygulamaları

Anti-Aging ve Estetik Uygulamaları

Güzellik ile ilgili kavramlar her geçen gün şekil değiştirirken, estetik uygulamalar da talepler doğrultusunda şekilleniyor. Son yıllarda doğal estetiğin temel kurallarından biri de maksimum doğallığı yakalamak. Klinik Koordinatörü Seycan Tanfer, estetik ile ilgili gelinen son noktayı anlattı.

22.11.2017Kişisel Bakım
9 ayda 600 milyon dolar

9 ayda 600 milyon dolar

Türkiye'ye sağlık turizmi kapsamında gelen ziyaretçi sayısı, bu yılın üçüncü çeyreğinde 315 bin 258'e ulaşırken, tedavi için gelenlerden yaklaşık 600 milyon dolar gelir elde edildi.

8.11.2017Ekonomi
İngiltereyi karıştıran iddia Kraliyet ailesinin mahrem fotoğrafları çalındı

İngiltere'yi karıştıran iddia! Kraliyet ailesinin mahrem fotoğrafları çalındı

İngiltere’de kraliyet ailesi ve ünlülerin estetik yaptırdığı bir kliniğin dijital hasta dosyaları çalındı. Çalınanlar arasında mahrem fotoğraflar da var

25.10.2017Dünya
Tüm Yüz ve Boyunda Etkili Ultherapy ile 30 Dakikada Gençlik

Tüm Yüz ve Boyunda Etkili Ultherapy ile 30 Dakikada Gençlik!

Ultrason ile cilt germe sistemi Ultherapy, cilt gençleştirmede 30 dakikada ameliyatsız çözüm sunuyor. Medikal estetik alanında 23 yılını dolduran Özel Dermamed Poliklinikleri kurucusu Dr. Levent Türbedar konuyla ilgili detayları açıklıyor…

24.04.2017Kişisel Bakım
Psikolojik sorunlarınızı estetikle gideremezsiniz

Psikolojik sorunlarınızı estetikle gideremezsiniz

Yüzleri birbirine benzeyen kadınlar görmeye alıştık uzun zamandır. Mimiklerini kaybetmiş, üzüntüsü, kızgınlığı belli olmayan, gergin ifadeli, net ve duygusuz yüzler... Kadınlar için mutsuzluğun ilk göstergesi saç rengini değiştirmek ya da botoks oluyor.Zaman zaman vücudum için, zaman zaman yüzüme ufak tefek dokunuşları için kendisine güvendiğim bir doktor Mustafa Karataş. İlk hamileliğimde uzun süre emzirmiştim. Vücudumun toparlanmasında kendisinden destek istediğimde bana “emzirdiğiniz için şu an doğru zaman değil” dediğinde ona saygım arttı. Anlattıklarını bir de psikolojik açıdan değerlendirmek istedik. Psikolog Ayşe Yanık’la da konuştuk. Güzel olmak ve güzel kalmayı istemek her kadının hakkı elbette ama kendinden intikam alırcasına değil... Okuyun bakalım siz de kendinizi bulacak mısınız.

20.12.2016Magazin
Seren değil ablası

Seren değil ablası

Seren Serengil’in geçen hafta İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde yüz gerdirme ameliyatı olduğu haberleri çıkmıştı.

14.08.2016Magazin
Renee Zellwegerden estetik açıklaması

Renee Zellweger'den estetik açıklaması

47 yaşındaki Renee Zellweger estetik iddialarına nihayet yanıt verdi. Göz kapaklarını kaldırttığı ve yüzünü incelttirdiği haberleri uzun süre magazin gündemini meşgul eden oyuncu, bu iddialara hiçbir zaman yanıt vermemişti.

8.08.2016Hayat
Endoskopik yüz germe ameliyatı nedir

Endoskopik yüz germe ameliyatı nedir?

Daha az kesi ile yapılan bu yöntemde iyileşme süreci hızlanıyor!

11.05.2016Kişisel Bakım
Ameliyatsız yüz germe işlemi nasıl gerçekleşiyor

Ameliyatsız yüz germe işlemi nasıl gerçekleşiyor?

Ameliyatsız gençleşmenin sırrı nedir?

28.04.2016Kişisel Bakım
Alın Gerdirme Ameliyatı

Alın Gerdirme Ameliyatı

Yaşlanmayla birlikte alnınızda oluşan kırışıklıklara daha kolay veda edip, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Alın gerdirme ameliyatı ile gençleşebilirsiniz!

16.02.2016Kişisel Bakım
Hangi estetik ameliyat ne zaman yaptırılmalıdır

Hangi estetik ameliyat ne zaman yaptırılmalıdır?

Estetik ameliyat yaptırmayı düşünenlerin en çok merak ettikleri sorulardan birisi de estetik operasyonun yılın hangi zamanında gerçekleşmesi gerektiği.

16.02.2016Sağlık
1 saatte ameliyatsız meme büyütme tekniği

1 saatte ameliyatsız meme büyütme tekniği!

Dikiş yok, ağrı yok, iz yok.

16.12.2015Kişisel Bakım
Yüz Gerdirme Diyeti

Yüz Gerdirme Diyeti!

Diyet yaparken, yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulmanız da mümkün! İşte yüz gerdirme diyeti...

29.04.2015Diyet Rehberi
Gençleşirken sosyal hayattan uzun süre kopmayın

Gençleşirken sosyal hayattan uzun süre kopmayın!

2 hafta içinde normal yaşantınıza dönebilirsiniz.

Maradona hayranları şokta

Maradona hayranları şokta!

Dünyaca ünlü futbolcu Maradona geçirdiği bir dizi estetik operasyonların ardından katıldığı televizyon programına da dudak parlatıcı kullanarak çıkması kadınsı bir görünüm kazandığı yorumlarına neden oldu. Bu durum Maradona hayranlarını şoke etti.

3.03.2015Avrupa
Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu: Küçük dokunuşlarla da güzelleşmek mümkün

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu: Küçük dokunuşlarla da güzelleşmek mümkün!

Veeeee 40. Yarım Kalan Hayat…Memorial Sağlık Grubu’yla gerçekleştirdiğimiz sosyal projenin ikinci ayağı için Memorial Ankara Hastanesi’ne gittim. Bugün huzurlarınızda Doçent Dr. Tarık Çavuşoğlu. Estetik cerrahi üzerine aklıma ne geldiyse sordum. Son derece samimi yanıtlar verdi ve bizi bilgilendirdi…

Set ekibi de çıplaktı

Set ekibi de çıplaktı

Brooke Shields ile başrolü paylaştığı 1980 yapımı “Mavi Göl” filmiyle tanınan Amerikalı oyuncu Christopher Atkins, ameliyatsız yüz gerdirme operasyonu için Türkiye’ye geldi. İlk kez geldiği İstanbul’a hayran kalan ve yapımcılığını üstlendiği yeni filmi burada çekmek isteyen Atkins, Tolga Karel’e de rol teklif etti.

15.07.2014Magazin
Tatlı jest

Tatlı jest

Brooke Shields ile başrolü paylaştığı 1980 yapımı “Mavi Göl”le tanınan Christopher Atkins, yüz gerdirme operasyonu için Türkiye’ye geldi.

11.07.2014Magazin
Yeni yüzünü gördü 15’inci kattan atladı

Yeni yüzünü gördü 15’inci kattan atladı

ABD’nin en ünlü estetik cerrahlarından birinin kliniğinde intihar şoku yaşandı.

29.01.2014Dünya
Ultrason ile gençleştirme

Ultrason ile gençleştirme

Yüz gerdirme, botoks derken her geçen gün gençleştirme, kırışıklıklar için yeni bir yöntem ortaya çıkıyor. Fokuslu ultrason denilen bir cihaz ile 30-60 dakika arası süren seanslar sonrasında ciltte sıkılaşma ve toparlanma sağlıyor. Genellikle 1 seansta istenilen sonuca ulaştıran uygulamanın ardından kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebiliyor.

23.01.2014Kelebek

Yazar Sonuçları

Pandemide her 10 günde kaç kilo aldık? İşte hesabı

Son dönemde ekranlarda ve gazetelerde, kilo alanları gördükçe aklıma şu soru geliyor:

25.03.2021

Önümüzdeki 15 yılda ne olacak diyorsanız

Nihayet şu karantina bir döneminde bir diziyi merakla izleyebildim.

2.05.2020

Dudak ve yanak dolgusunda sonuçlar yüz güldürücü!

Dolgu enjeksiyonu vücutta zamanla oluşan oluk, kırışık ve hacim eksikliklerinin giderilmesi için kullanılır. Dolgu, cildin daha genç bir görünüme kavuşması için yapılan ameliyatsız tedavi yöntemlerindendir.

8.08.2018

Karbondioksit ile cildinizi gençleştirmek mümkün!

Soğutma tedavisi, yüz gerdirme gibi cerrahi bir işleme başvurmadan cildi gençleştirir ve parlaklık kazandırır.

12.02.2018
Ameliyatsız yüz germe nedir

Ameliyatsız yüz germe nedir?

Ameliyatsız yüz germenin belli teknolojiler kullanılarak yapıldığından bahseden Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş bu işlemin ayrıntılarını paylaştı.

17.01.2017

Yeni Yılda 3D Yüz Germe Tekniği

Yaşlılığın en büyük belirtisidir cilt kırışıklıkları ve sarkmalar… Peki, 2016 yılı cilt gençleştirme teknikleri ile ilgili bizi nasıl yenilikler getirecek. Yeni yılda yüz germe teknikleri ile gelişmeleri ve beklentileri Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e sorduk.

15.12.2015

Dudak ve yanak dolgusu nasıl yapılır?

Yaş bir sır olarak saklansa bile cilt bu sırrı o kadar iyi tutamaz.

25.03.2015

Yanak ve Dudak Dolgusu Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Yaş bir sır olarak saklansa bile cilt bu sırrı o kadar iyi tutamaz. Sırrınızı saklayabilmek için işte size küçük tüyolar...

18.03.2015
30 dakikada ameliyatsız güzellik

30 dakikada ameliyatsız güzellik!

Etkisi yaklaşık 2 yıl süren bu yöntem ile gençleşmek artık çok kolay.

26.07.2014

Estetik ile kendinizi baştan yaratmak mümkün mü?

Bu ameliyatlardan birini yaptırmak istiyorsanız cerrahınızdan, yüzünüzdeki yorgun ifadenin giderilmesini ama yüzünüzün doğal ve “kendiniz gibi” kalmasını isteyin.

10.11.2013