MENÜ

Yerel Seçimler Ne Zaman

Yerel Seçimler Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yerel Seçimler Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.423 Yerel Seçimler Ne Zaman haberi bulunmuştur.

Yerel Seçimler Ne Zaman Haberleri

Yerel seçimler ne zaman Belediye seçimleri ne zaman yapılacak

Yerel seçimler ne zaman? Belediye seçimleri ne zaman yapılacak?

Yerel seçimler için geri sayım devam ediyor. Normal şartlar altında 2019 yılında yapılması planlanan yerel seçimler için çeşitli tarih iddiaları yer alıyor. Yerel yönetimlerin belediye başkanı belirlemesi için gerçekleştirilecek olan yerel seçimler, tarihi ile araştırılmaya devam ediliyor. Peki, yerel seçimler ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, 2019 yılı için öngörülen belediye seçimleri hakkında tarih bilgisi

3.07.2018Gündem
Yerel seçimler ne zaman

Yerel seçimler ne zaman?

Yerel seçim hazırlıklarını hızlandıran partilerin açıklamalarının ardından, seçim tarihi yeniden gündeme geldi. Yasaya göre seçim takvimi başlamadan bir ay öncesine kadar aday olan kamu görevlileri ve parti teşkilatlarından istifalar gerekiyor. Yüksek Seçim Kurulu, 12 Kasım’dan itibaren yerel seçim hazırlıklarına başlayacak. Peki, yerel seçimler ne zaman yapılacak?

23.10.2018Gündem
Yerel seçimler ne zaman İşte, belediye seçimleri için bazı detaylar

Yerel seçimler ne zaman? İşte, belediye seçimleri için bazı detaylar

Mahalli idarelerin belediye başkanlarının belirleneceği yerel seçimler için geri sayım başladı. Siyasi partilerin yarışta yer alacağı yerel seçimlerde 13 parti boy gösterecek. Seçmenler, büyükşehir olan illerde büyükşehir belediye başkanı, olmayan illerde ise İl Genel Meclisi Üyeliği için oy kullanacak. Her iki durumda da ilçe belediye başkanı, belediye meclis üyeliği, muhtarlık ve ihtiyar heyeti oylamanın içerisinde yer alacak. Peki, yerel seçimler ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

11.02.2019Gündem
2019 yerel seçimler ne zaman yapılacak İşte yerel seçimlerin tarihi

2019 yerel seçimler ne zaman yapılacak? İşte yerel seçimlerin tarihi

Yerel seçimler ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı yüz binlerce vatandaş tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. 5 yılda bir gerçekleştirilen yerel seçimlerin bu yıl ki takvimi belli oldu. İşte detaylar.

15.02.2019Gündem
2019 yerel seçimleri ne zaman

2019 yerel seçimleri ne zaman?

Türkiye, mahalli idarecilerini seçmek için sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) belirlediği seçim takvimi süreci işliyor. Peki, yerel seçimler ne zaman yapılacak?

22.02.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Keşke inşaat hiç başlamasaydı

Beytepe Mahallesi 7 yıl önce köy statüsünden mahalle statüsüne geçen, Çankaya Belediyesi sınırlarında kalan bir yerleşim merkezidir.

25.12.2012